Viena no funkcijām, kuru iOS lietotāji jau sen ir gaidījuši un, kas tiks iekļauta nesen prezentētajā iOS 10 versijā, ir iespēja paslēpt operētājsistēmā iebūvētās aplikācijas.

ios_10_stock_apps

Līdz ar iOS operētājsistēmu līdzi nāk tādas aplikācijas kā Stocks, Tips, Find Friends un citas, kas nereti paliek neizmantotas. Līdz šim iOS lietotājiem nebija iespējams tās paslēpt no mājās ekrāna, taču līdz ar iOS 10, kuras publiskā versija būs pieejama rudenī, šī aplikācijas būs paslēpjamas.

Paslēpjot kādu no oriģinālajām iOS aplikācijām, tiks izdzēsti ar to saistītie lietotāja dati, savukārt pats aplikācijas kodols tiks saglabāts. Atspēkojot sūdzības, ka vajadzēja iekļaut iespēju šīs aplikācijas izdzēst pavisam, Apple pārstāvji norāda, ka, piemēram, Stocks aplikācija aizņemt 150 megabaitus vietas ierīces atmiņā, kas nebūs liels ieguvums pat 16 gigabaitu iPhone īpašniekiem

Komentāri 2

Leave a Reply

 • Slikti
  June 20, 2016, 11:11

  Ja es savā somā paslēpju 3 hanteles, soma no tā vieglāka nepaliek!
  Vajag ļaut viņas izmest pavisam!

  • Alex
   June 28, 2016, 13:20

   Pat ja ļautu izdzēst, kāda šķirba, vai ta tu seko līdzi no cik tūkstošu hanteļu sastāv pate OS? Galvenā būtība ir ērtums – pilnībā personalizējams mājās ekrāns, kā andrītim.