Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Nav pagājusi pat nedēļa kopš Apple laida klajā iOS 8 operētājsistēmu, bet tā paspējusi sasniegt gandrīz pusi no visām aktīvajām iOS ierīcēm. Tiesa, labās ziņas pavada ne visai labi stabilitātes rādītāji.

Jaunākā informācija vēsta, ka četru dienu laikā kopš iOS 8 operētājsistēma ir pieejama lietotājiem, tā uzstādīta jau 46 procentiem ierīču, ko darbina iOS operētājsistēma. iOS 7 un iOS 8 operētājsistēmas, vadoties pēc publicētajiem datiem, šķir tikai trīs procenti, kas izzudīs jau tuvāko dienu vai pat stundu laikā.

Prognozes liecina, ka tuvāko dienu, nedēļu un mēnešu laikā iOS 8 operētājsistēma būs uzstādīta lielākajai daļai iOS ierīču, bet iOS 7 būs atrodams vien 5 procentos izstrādājumu.

Tiesa, krietni negatīvāku ainu rāda dati, kas vēsta par iOS 8 operētājsistēmas stabilitāti uz vairākiem iPhone modeļiem. Kopumā jaunāka iOS sistēma avarē par 78 procentiem biežāk nekā iOS 7 operētājsistēma.

Vislabāk iOS 8 darbojas tandēmā ar jauno iPhone 6 Plus – vien 2,11 procenti kļūdu gadījumu. Nedaudz sliktāks šis skaitlis ir iPhone 6 gadījumā – 2,63 procenti. Tiesa, uz iPhone 5S kļūdu gadījumu skaits ir ievērojami lielāks – 3,57 procenti. Tikmēr iOS 7 vidējais kļūdu biežums ir divi procenti.

Tiek uzskatīts, ka kļūdu iemesls ir gan dažādas iOS 8 problēmas, kas, visticamāk, tiks novērstas ar dažādiem atjauninājumiem, gan aplikāciju nepareiza darbība.

iOS-8-Logo-2

Saistītās tēmas: appleios 8

Izsaki savu viedokli