Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Jaunākie iOS operētājsistēmas versiju sadalījuma dati liecina, ka iOS 8 sistēma turpina gūt popularitāti Apple mobilajā ierīcēs. Tiesa, tas notiek krietni gausāk nekā tas bija pirms gada iOS 7 operētājsistēmas gadījumā.

Otrdien publicētie dati liecina, ka iOS 8 operētājsistēma ir uzstādīta 56 procentiem Apple mobilo ierīču, bet iOS 7 – 40 procentiem ierīču. Salīdzinājumam jāmin, ka oktobra beigās iOS 8 bija sasniegusi 52 procentu atzīmi, kamēr iOS 7 ierīču īpatsvars bija nokrities līdz 42 procentu atzīmei. Taču vēl 21. septembrī situācija bija visai līdzīga – iOS 8 pārvaldīja 46 procentus ierīču, bet iOS 7 – 49 procentus ierīču.

Analītiķi iOS 8 īpatsvara palielināšanos skaidro ne tikai ar iPhone 6 viedtālruņu un jaunāko iPad planšetdatoru augošajiem realizācijas apjomiem, bet arī ar augošo uzticību jaunajai operētājsistēmai, kā rezultātā arvien vairāk lietotāji, kas iepriekš izmantoja vecākas operētājsistēmas versijas, veic atjaunināšanu uz iOS 8.

Jāatgādina, ka iOS 8 operētājsistēmas adaptēšanās tempi krietni atpaliek no iOS 7 uzstādītajiem rezultātiem pagājušajā gadā. Iemesls šādai parādībai ir daudzās iOS 8 operētājsistēmas darbības problēmas un kļūdas.

iOS 8 debitēja 12. septembrī. Operētājsistēmai bija vairākas nepilnības, taču problēmām un kļūdām bagātākā versija bija pēc nedēļas klajā laistā iOS 8.0.1. Apple gan nevilcinājās un pēc neilga laika laida klajā 8.0.2 versiju, kas salaboja lielu daļu no kļūdām. Krietni mazāk kļūdu tika novērots iOS 8.1 gadījumā, kas debiju ieraudzīja 20. oktobrī un nesa līdz Apple Pay sistēmas atbalstu. Jaunākā informācija vēsta, ka testētāju rīcībā ir nodota iOS 8.1.1 versija, kas jau tuvākajā laikā varētu kļūt pieejama lietotājiem.

apple iphone 6

Saistītās tēmas: appleios 8

Izsaki savu viedokli