Lai veicinātu Rīgas pašvaldības policijas pieejamību pilsētas iedzīvotājiem un viesiem un mudinātu sabiedrību aktīvai sadarbībai ar tiesībsargājošām institūcijām, ar  Rīgas sabiedriskās kārtības uzturēšanas fonda atbalstu tapusi Rīgas pašvaldības policijas mobilā lietotne.

Mobilā aplikācija izveidota, lai uzlabotu komunikāciju iedzīvotāju un Rīgas pašvaldības policijas starpā, lai mudinātu iedzīvotājus būt atbildīgiem par apkārt notiekošo un ar viedtālruņa palīdzību ērtākā veidā par novērotajām nekārtībām paziņotu policijai.

Ar aplikācijas palīdzību tās lietotājiem būs iespējas ne tikai vienkārši un operatīvi sazvanīt Rīgas pašvaldības policiju vai citus glābšanas dienestus, bet arī nosūtīt foto vai video ar fiksēto pārkāpumu tā norises brīdī un informēt par to policiju.

Rīgas pašvaldības policija cer, ka ar šīs mobilās lietotnes palīdzību sabiedrība aktīvāk sadarbosies ar likumsargiem un iesaistīsies likumpārkāpumu novēršanā, sniedzot noderīgu informāciju.

Lietotne ir brīvi pieejama un bez maksas lejupielādējama viedtālruņos –

Apple ierīcēm: https://itunes.apple.com/lv/app/pasvaldibas-policija/id951221151?mt=8&ign-mpt=uo%3D4

Android ierīcēm: https://play.google.com/store/apps/details?id=rate.lv.pasvaldibaspolicija

Rīgas pašvaldības policijas mobilās aplikācijas lietotājus lūdzam novērtēt tās darbību, atsauksmes un ieteikumus mobilās aplikācijas ērtākai lietošanai sūtot uz e-pasta adresi: rpp@riga.lv

 

Komentāri 14

Leave a Reply

 • 12
  May 21, 2016, 14:12

  jūsu ierīce nav saderīga ar šo versiju????????/
  man androids 5.1.1. smartfons 2016.gada ,ko vēl?????????

 • m
  March 13, 2015, 19:05

  kāpēc nav WIN aplikācijas?

 • :P
  February 22, 2015, 23:42

  Uhh… ja video būtu sinhrons ar ceļu policiju, un labvēlīgs likumdošanai, tad gan varētu visus pārkāpējus sodīt. Visus sākot ar pagrieziena nerādīšanu pārkārtojoties.

  • User
   February 23, 2015, 13:25

   Un tev jau nu nekad nav sanācis pārkāpt satiksmes noteikumus… pat neapzināti?…

   • :P
    February 23, 2015, 18:23

    Nu gan pateici. Kurš tad te runā par sanākšanu. Braucot apzināti var gadīties kādreiz pārkāp, kāpēc nē? Var pat izvairīties no sadursmes, kā rezultātā būs pārkāpts, piem. divu nepārktraukto pārbraukšana vai uzbraukšana uz ietves. Ok, es vēl neko nesaku, ja nevienam netraucē, apkārt nav ne auto, ne cilvēku, bet atvaino piedod, ja uz Krasta ielas ar 70km/h blīvā satiksmē katrs 20tais šoferis nerāda un nevis apzināti, bet speciāli nerāda pagreizienu pārkārtojoties, tad tā jau ir stulbuma diagnoze. Var 1x aizmirst parādīt…ok, cilvēciskais faktors, bet 10x pārkātojoties nerādīt nevienu reizi. Tu to nosauktu par apzinātu pārkāpšanu?
    Ir gan viens labāks veids kā izsijāt atsaldeņus – braukšana pa apli. 90% šoferu ir vienkārši tupi.

    • User
     February 24, 2015, 08:53

     Nu es tikai gribēju pateikt ka negribētu ka tagad visas manas gaitas uz ceļa kāds filmētu un nodotu policijai… Ok – brutāli pārkāpumi kur konkrēti redzams ka tas tiek darīts apzināti – ok – to varētu. Vienkārši negribētos ka katru tavu neapzināto pārkāpumu kāds “centis” pacenstos nodot poličiem, vai vēl labāk – sāktu tevi šantažēt – cik tu man maksāsi lai tevi nenodotu?

     • Anonymous
      February 24, 2015, 14:38

      Redz, ja tiktu vairāk runāts par “apzināt, ar nodomu” pārkāpēju izķeršanu, tad arī vairāk ievērotu CSN. Kā piemērs ar pārvietojamiem radariem. Rezultāts bija liels.
      Nav jau jāfiksē katrs pārkāpums, bet gan pārkāpumu grupa. Var veidot datu bāzi no iesūtītajiem video. Es domāju ka liels procents paliktu bez tiesībām. Un vispār LV ir pārāk maigi sodi. Par dzērušu pie stūres vispār vajadzētu atņemt tiesības uz mūžu bez visādām tiesām.
      Kas visvairāk fascinē – var braukt ievērojot CSN un tas nesagādā problēmas, bet liela daļa to uzskata par nerakstītu viņiem vai pat ir azats pārkāpt. Kaut arī nenoliedzami lielu lomu spēlē mentalitāte un IQ.

     • kāds
      February 24, 2015, 09:01

      da pofig. sodīt tāpat var tikai par pārkāpumu, kuru fiksējuši poliči, nevis dajebkurš cits. :D

 • iDmore
  February 21, 2015, 15:19

  Ideja realizēta laba, bet redzēs, kā tas strādās praksē..

 • Beka
  February 20, 2015, 18:38

  Laikam WP lietotāji ir paši neapzinīgākie un nevienam neziņo, ja priekš šiem netika veidota aplikācija :)

  • ariii
   February 24, 2015, 16:53

   Beka un P`eģikovs :))))

   Lieta nav tajā ko minējāt, bet gan tajā, ka neviens tos mēslus neizmanto :D

  • P`eģikovs
   February 21, 2015, 06:03

   vienkāŗši zināmas profesijas pārstāvji ir tik stulbi,ka nezin kas ir WP

 • Vārds
  February 20, 2015, 16:45

  SweeC, kāds šeit vispār sakars? Pālī esi?
  Ļoti labi, ka tiek vismaz kaut kas darīts un ieviests, šāda aplikācija principā perfekta.
  Redzi, ka kāds noparkojies galīgi garām? Kāds piesienas? Da jebkādā situācijā tagad cilvēki vairāk baidīsies darīt huiņ*, jo vairs nevajadzēs zvanīt un kaut ko gari stāstīt, izvelc telefonu, veic pāris pieskārienus ekrānam un gatavs. GG WP!

 • SweeC
  February 20, 2015, 16:04

  da kamon, tiešām tuvojas http://www.imdb.com/title/tt0387808/ ?