Latvija ir labu ideju valsts. To pierādījis vēl viens šeit radīts start-up uzņēmums RingBe. Tas plāno apvērsumu telekomunikāciju jomā un nule saņēmis investīciju aizdevumu 50 000 eiro apmērā no Imprimatur Capital. Projektu par perspektīvu atzinusi arī lielākā start-up un informāciju tehnoloģiju konference Baltijā TechChill Baltics, kas to iekļāvusi investoru startup prezentācijas konkursa finālā.

RingBe ir aplikācija, kas piedāvā viedtālruņu lietotājiem zvanīt uz vai no ārzemēm un arī vietējā tīklā par lētāko tarifu. Aplikācija, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, automātiski izvēlas lētāko savienojuma veidu. Piemēram, ja aplikācijas lietotājs atrodas ārzemēs un ir pieejams internets, zvans būs bez maksas. Savukārt, ja interneta savienojums nav pieejams, aplikācija iniciē īpašu savienojumu, kas ļauj samazināt cenu no 50 līdz pat 99%.

Investīciju aizdevumu ir izsniedzis riska kapitāla fonds Imprimatur Capital. Šie līdzekļi tiks izmantoti RingBe aplikācijas testēšanai, versijas, kas piemērota viedtālruņiem ar iOS operētājsistēmu, pilnveidošanai un pirmo klientu piesaistei. Šie trīs uzdevumi tiek veikti paralēli, taču šobrīd aktīvākais darbs norit pie testēšanas. Par palīgu šajā projekta stadijā var pieteikties jebkurš interesents, kam ir viedtālrunis ar Android vai iOS operētājsistēmu.

Projekta ideja tika augsti novērtēta start-up un informāciju tehnoloģiju konferences Tech Chill Baltic ideju atlasē. To iekļāva start-up konkursa finālā, kas notiks konferences ietvaros 10. februārī koncertzālē Palladium. Konkursā RingBe cīnīsies kopā ar perspektīvākajiem Baltijas start-up uzņēmumiem par labākā titulu investoru redzējumā.

Ringbe_

Komentāri 4

Leave a Reply

 • kroky
  February 9, 2015, 23:35

  Cenšas uz investīcijām saprast, kā vienu projektu likt lietot visai pasaulei vir2sim -> Roamer -> RingBe divreiz jau neizdevās laikam.

 • ho ho ho
  February 9, 2015, 13:59

  un ar ko tas būs labāks par Skype vai Viber, kuriem arī ir ļoti izdevīgi ārzemju tarifi?

 • datoriķis
  February 9, 2015, 13:43

  @zigis ringbe dot com

 • zigis
  February 9, 2015, 08:57

  Tagad es tādu gribu patestēt, jo šovakar braucu uz ārzemēm, bet lapā nav neviena linka, lai uzreiz varētu sākt testēt…