Jau pagājušās nedēļas nogalē vēstījām, ka Microsoft aktīvi strādā pie Windows 9 operētājsistēmas un tās aptuveno izskatu varētu atrādīt jau septembra beigās vai oktobra sākumā. Tiesa, vietne The Verge ir tikusi pie vēl precīzākas informācijas.

The Verge rīcībā esošā informācija vēsta, ka Microsoft ar Windows 9 operētājsistēmu iepazīstinās jau 30. septembrī. Datumu gan nevar uzskatīt par operētājsistēmas debijas brīdī, jo tas tiek plānots nākamā gada pavasarī.

30. septembrī kompānija iepazīstinās izstrādātājus ar operētājsistēmas galvenajiem jaunumiem un izmaiņām. Domājams, ka to skaitā būs gan minimalizēta versija jau ierastajam sākuma izvēlnei (Start Menu), gan Charms joslas pazušana.

Citiem vārdiem sakot, Microsoft 30. septembrī pavēstīs par operētājsistēmas jaunajām iespējām un “talantiem”, taču pilnā godībā to neatklās.

Informācija vēsta, ka kompānija strādā arī pie jaunas Windows operētājsistēmas, kas varētu būt sava veida kombinācija starp jau zināmo Windows Phone un Windows RT.

microsoft

Saistītās tēmas: microsoftwindows

Komentāri 5

Leave a Reply

 • Bill Gates
  August 24, 2014, 09:38

  Viens un ir skaidrs iznākot Windows 9, Windows 8/8.1 izgāzīsies kā veca sēta, kā savā laikā tas bija ar Windows Vistu kad iznāca Windows 7.

  • #
   August 27, 2014, 15:23

   Gribētos domāt, ka tā arī būs. Cerams, ka W9 būs tiešām izstrādāta daudz labāk un patērētājam patīkamāk.

 • _
  August 23, 2014, 08:22

  Windows un Sīkmīkstais smird.

 • Kristaps
  August 22, 2014, 20:10

  Būtu labāk tevi maisā iebāzuši un miskatē izmetuši…..

 • Sapuliņš
  August 22, 2014, 19:51

  Būtu labāk XP atbalstu pagarinājuši!