Windows 7 un Windows 8 lietotājiem gada laikā kopš Windows 10 iznākšanas tiek piedāvāta iespēja bez maksas atjaunināt savu ierīci uz jaunāko Microsoft operētājsistēmu. 

Screenshot__40_.0

Jauninājums nav obligāts – katram lietotājam ir iespēja izvēlēties palikt pie esošās operētājsistēmas vai jaunināt datoru uz Windows 10. Kā izrādās, tad datora cietajā diskā Windows 10 instalācijas faili tiek saglabāti neatkarīgi no tā vai lēmums par jauninājumu ir apstiprinošs vai noraidošs.

Tiek ziņots, ka instalācijas faili tiek saglabāti mapē $Windows.~BT un tie var aizņemt no 3.5 līdz pat sešiem gigabaitiem. Jāņem vērā, ka šādi pa kluso lejupielādējot Windows 10 instalāciju, Microsoft ne tikai nevajadzīgi aizņem cietā diska vietu tiem, kas nevēlas Windows 10, bet arī var radīt nevēlamus izdevumus lietotājiem, kuriem ir ierobežots interneta datu apjoms.

Microsoft to komentē šādi:

Lietotājiem, kuriem ir ieslēgta automātiska datora jaunināšana, izmantojot Windows Update, mēs palīdzam sagatavot datoru jaunināšanai, lejupielādēt vajadzīgos failus. Windows 10 instalācijas process notiek tikai pēc lietotāja piekrišanas.

Saistītās tēmas: microsoftoperētājsistēmaswindows 10

Komentāri 7

Leave a Reply

 • OMG
  September 14, 2015, 19:48

  lieto linux

  • Anonymous
   September 15, 2015, 09:46

   Tev var līdzēt tikai alas siena un gabaliņš ogles……

 • LOL
  September 14, 2015, 19:48

  Apple gan taa nedar

 • Zeps
  September 14, 2015, 19:17

  Ar šādu pieeju gudrie/naudīgie lietotāji aizbēgs uz āboļiem vai apgūs pingvīnus, bet M$ dabūs daudzās blondīnes, kas nedomājot spiež Yes un taisa lielas acis.
  Jautrākais, ka pie upgrades mēdz neiet un nav dabūjami Win10 iekārtu draiveri, bet attinot atpakaļ uz Win7 vairs nekas neiet.
  Bez tam pēdējā laikā nākas lasīt aprakstu katram instalēt piedāvātajam “atzīmētajam” jauninājumam un ķeksēt ārā tos, kas ievāc telemetrijas datus. Ja M$ domā, ka tas ir ērti un patīkami, tad lai iet ieskrieties – man tādu prieku nevajag.

 • ss
  September 14, 2015, 15:01

  Visu iemīļotais andrītis tak dara to pašu ar savām aplikācijām, ja katru manuāli nenoņemsi, tad default tevi sagaida patīkams mobilā operatora datu trafiks. Neviens nebrēc neviens neprotestē, izvēles tāpat nav – vari tikai izvēlēties tālruņa ražotāju, viss pārējais identisks.

  • janis1234
   September 14, 2015, 19:56

   iDiots esi vai??
   Vairaka vietas to var atlegt visam aplikacijam uzreiz un viena no metodem ur izveleties atjaunot aplikacujas tikai wifi tiklaa!! Daaa iDiot!!!

 • phh
  September 14, 2015, 14:44

  nu neticami jaunumi…