Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Pēdējos gados Microsoft veiksmīgie produkti mijas ar neveiksmīgajiem. Tā pēc Xp nāca Vista, bet pēc Windows 7 Microsoft prezentēja ne pārāk populāro Windows 8. Tādēļ nav pārsteigums, ka lielas cerības tiek liktas uz gaidāmo Windows 9 un jaunākās ziņas vēsta, ka tā debija vairs nav aiz kalniem.

Microsoft jaunākā operētājsistēma, kas slēpjas zem segvārda Threshold, pavisam noteikt saņems nosaukumu Windows 9. Tas oficiālu debiju piedzīvos nākamā gada pavasarī, taču jau nākamajā mēnesī kompānija varētu atrādīt gaidāmās sistēmas izskatu, laižot klajā īpašu priekšskatījuma versiju.

Viens no iemesliem, kādēļ Windows 8 operētājsistēma izpelnījas ne mazums kritisku atsauksmju ir fakts, ka tā tika vairāk pielāgota skārienierīcēm, nevis “parastajiem” portatīvajiem un stacionārajiem datoriem.

Jaunākā informācija vēsta, ka Microsoft tiecas šo problēmu atrisināt, lai Windows 9 būtu ērti izmantot arī ar datorpeli un tastatūru. Tas nozīmē, ka aplikācijas tiks vairāk pielāgotas Windows videi, bet Charms josla (kas iznira no ekrāna labās puses) pazudīs pavisam. Tāpat tikšot ieviests “mini” Start Menu logs, kā arī tiks izveidotas virtuālās darbvirsmas.

Sagaidāms, ka līdz ar Windows 9 parādīšanos, Microsoft virtuālā asistente Cortana būs pieejama ne tikai mobilajās ierīcēs, bet arī portatīvajos un stacionārajos datoros.

Vadoties pēc neoficiālas informācijas, Windows 9 priekšskatījums būs pieejams jau septembra beigās vai oktobra sākumā.

Windows-8-logo-300x300

Saistītās tēmas: microsoftwindows

Izsaki savu viedokli