Savos pirmssākumos viena no populārākajām saziņas aplikācijām WhatsApp bija diezgan plika, taču laika gaitā apaudzēta ar dažādām funkcijām, kā piemēram failu sūtīšana, balss zvani un citas.

whatsapp_format-640x570

Jaunākajā WhatsApp beta versijā iekļauts teksta formatēšanas atbalsts, kas ļauj izmantot treknrakstu vai slīprakstu. Lai tas darbotos, nepieciešamā teksta daļa jāiekļauj * vai _ simbolos.

Pagaidām šī funkcionalitāte pieejama beta versijā Android ierīcēm, taču ņemot vērā, ka WhatsApp visai ātri attīsta funkcionalitāti, paredzams, ka diezgan drīz teksta formatēšana tiks iekļauta arī publiskajā aplikācijas relīzē.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • as
  March 21, 2016, 16:36

  1.priekškam?
  2.ja ir dati, ir ok app. ja nav datu pielēguma, piemēram ārzemēs, tad ir tūtā – visi sūta whatsappā un Tu neko nesaņem:(
  SMS iet vienmēr, kaut par maksu. IoS SMS nav SMS@

 • Bася
  March 18, 2016, 18:23

  Viena no labākajām aplikācijām.Neatceros,kad sūtīju parastās sms,kaut arī par brīvu…sūtu foto,video.MMS vispār liekas arhaisks.Varot vēl dokumentus sūtīt,bet neesmu mēģinājis.

  • Artanis
   March 20, 2016, 16:39

   Ja MMS jau no sākta gala būtu strādājušas visos tīklos, un nebūtu nekādu stulbu mākslīgu ierobežojumu, tad tāds Whatsapp vispār nebūtu radies. iMessages patiesībā par 99% veic visu to pašu, tādēļ labprātāk lietoju tās.

   • Apollo 440
    March 21, 2016, 08:46

    Man jau nu liekas, ka Tu kaut ko pārspīlē. MMS tehniskie ierobežojumi jau nu nav baigi mākslīgie. Lai nu kā, nevaru iedomāties, cik man izmaksātu naudas un laika ziņā sūtīt balss ziņojumus, bildes un dokumentus ar MMS. Turklāt, garantija, ka visas mms daļas tiks nogādātas arī nav nekādas. MMS bija arhaisks risinājums, tādēļ nepiekrītu, ka MMS būtu varējis attīstīties.