Microsoft Xbox Live Gold servisa abonentiem katru mēnesi tiek piedāvātas bezmaksas spēles. Microsoft atklājuši kādas spēles geimeri saņems janvārī.

503695

Xbox One Live Gold servisa abonenti janvārī bez maksas varēs spēlēt Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition, kas ir 39.99 ASV dolārus vērta, tāpat arī laika posmā no 16. janvāra līdz 15. februārim tiks piedāvāta Zheros spēle.

Xbox 360 lietotājiem tiks piedāvāta DiRT Showdown, kā arī Deus EX: Human Revolution. Jāpiemin, ka šīs divas spēles varēs spēlēt arī, izmantojot Xbox One spēļu konsoli, jo tās iekļautas saderīgo spēļu sarakstā.

Tāpat arī uz svētkiem gaidāma spēļu izpārdošana Xbox Store digitālajā veikalā.

Komentāri 5

Leave a Reply

 • Šakālis
  December 25, 2015, 11:02

  Tauta, pats rambāju uz 360 GTA online. Nenācās viegli dabūt tādu uzparikti, jo LV kā reģions ir, tikai nav aktīvs, līdz ar to (kā man pastāstīja microsoft support) būtu jāpārslēdz xbox uz citu tīklu, manā gadījumā ASV. Diemžēl internets nav kosmiskā ātrumā (paldies Baltcomzzzzzzzzz), tādēļ bieži parādās lielas aiztures…
  Ja kāds lasītājs cīnās ar augstāk minēto problēmu, uzreiz droši zvaniet supportam, viņi pastāstīs kas un kā. P.S. nobrīnījos par tik kvalitatīvu servisu, jo tiešām cilvēki zin un saprot, kas notiek viņu tīklā! :)

  • Dxz
   December 25, 2015, 12:23

   Nezinu xbox one nav problemu esmu registrets Irija. Lejupades atrums 50 mbs vis chill

 • True xboxsists
  December 24, 2015, 13:19

  Ja nreproti novilkt,tad tā ir tikai tava problēma!

 • xboksists
  December 23, 2015, 12:52

  Jauki, ka atklāj, tikai visi atcerieties, ka XBOX Live serviss Latvijā nav officiāli pieejams, un ar LV IP addresi šis spēles ļoti bieži mēdz būt nepieejamas.. tāpat kā visas Microsoft XBOX applikācijas priekš XBOX utt..

  • hohoho
   December 24, 2015, 13:20

   tirakas mulkibas runa xboksists.. latvijas regions sen jau pieejams tikaijegas nav no vina! xbox one nav region lock! :D