Droši vien grūti būs atrast tādu interneta lietotāju, kurš pēdējās dienās ziņu virsrakstos nebūs manījis neko par mobilo ierīču spēli Pokemon Go.

pokemon-go-us-users-daily-640x563-2

Spēlīte publiski izlaista tikai 6. jūlijā ASV taču jau tagad ir iekarojusi topus, tiek pieminēta teju ikvienā interneta ziņu resursā un sasniegusi miljoniem spēlētāju. Pokemon Go arīdzan kļuvusi par visu laiku populārāko mobilo ierīču spēli Amerikas Savienotajās Valstīs, apsteidzot tādus gigantus kā Candy Crush Saga un Draw Something, ikdienā sasniedzot pat 21 miljonu aktīvo lietotāju.

Analītiķi paredz, ka Pokemon Go sasniegs arī globālo mobilo spēlīšu topa pirmo pozīciju, līdz ko tiks izlaista vairāk valstīs. Sākot no vakardienas tā ir pieejama Vācijā, savukārt pirms ASV, tika izlaista Austrālijas un Jaunzēlandes aplikāciju veikalos.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • as
  July 18, 2016, 09:51

  Kā to mošķi var ievietot spēlē, ti kā var izvietot kādu intersantu objektu? labprāt tādu izvietotu, man te interesanta vieta ir, ko cilvēkiem būtu interesanti meklēt.
  Pats nespēlēju, bet sīkie lai spēlē – tas vismaz viņus izdzen ārā, nevis sēž uz dīvāna brīvlaikā!

 • Jēzus
  July 15, 2016, 03:50

  Nu gan visi sacepušies par spēli, lai taču cilvēki izklaidējas…
  Cik cilvēki aiziet bojā lietojot tabakas iztrādājumus un alkoholu? Cik cilvēki iznieko savu potenciālu ticot visādiem dieviem un nododot savu dzīvi pasakām? Kur tad lielie cilvēces “gudrības” aizstāvji paliek?

 • Viesturs
  July 15, 2016, 00:29

  Es domāju tetris visu laiku populārāka spēle ,vai tā nav?

 • OMG
  July 14, 2016, 17:32

  Varu iedomāties cik daudzi aptrakušie ies bojā tos mošķus meklējot … Paskries zem auto, vilciena vai nokritīs no kāda jumta. Lai Dieviņš nogrābstās … Un kur tad vēl nenormālās telefona uzlādes, ja jau visu dienu nonstopā staigā ar telefonu rokā. Kaut kas te nebūs īsti pareizi. IMHO & peace.