Jau otro reizi šogad Taivānā aizgājis bojā geimeris, kurš pārāk ilgi no vietas aizrāvies ar spēlīšu dzenāšanu. 1. janvārī interneta kafejnīcā atrasts miris 38 gadus, savukārt pagājušajā nedēļā, 32 gadus jauns vīrietis.

Pirmajā gadījumā pie vainas bijusi konstanta datorspēļu spēlēšana piecu dienu garumā, savukārt pagājušās nedēļas nelaimē – 3 dienu datorspēļu maratons. Kā ziņo aculiecinieki par pēdējo gadījumu, tad nelaiķis bijis regulārs interneta kafejnīcas apmeklētājs un vienmēr spēlējis vairākas dienas no vietas. Kad vīrietis piekusis, vienkārši gulējis krēslā, kā dēļ nelaimes gadījuma brīdī interneta kafejnīcas personālam un apmeklētājiem nav radušās bažas par geimera veselības stāvokli. Kad darbinieki sapratuši, ka spēlmanim radušās veselības problēmas, bijis jau par vēlu.

Sekcijā nav atrasti nekādi miesas bojājumi vai hronisku slimību pazīmes, tāpēc šis ir kārtējais pēkšņās nāves gadījums, pēc pārāk ilgas datorspēļu spēlēšanas. Nerunājot jau par to, ka geimot vairākas dienas no vietas nav gluži labākā ideja, ārsti iesaka vismaz ik pēc divām stundām piecelties un izkustēties.

Kā norāda policija, tad abos nāves gadījumos, kad policija norobežojusi nāves vietu, lai meklētu pierādījumus, citi spēlmaņi nav izrādījuši teju nekādas emocijas, turpinot spēlēt spēles.

internet cafe

Saistītās tēmas: Internetsspēles

Komentāri 11

Leave a Reply

 • :)
  January 25, 2015, 21:44

  Šis ir tas gadījums, kad smēķēšana būtu glābusi dzīvību. Izkustētos ik pēc 2 h.

 • Darthvader
  January 20, 2015, 18:52

  Bieži vien, lai uzturētu sevi nomodā, geimeri izvēlas tempt spaiņiem kafijas, Red Bull vai arī dažs pat šņauc vitamīnu. Slodze sirdij, nav brīnums. :/

  • kukuu
   January 20, 2015, 22:51

   Tu pēc pieredzes stāsti!?

   • Darthvader
    January 21, 2015, 23:28

    Jā, pēc pieredzes. Pamēģini nogeimot 3 dienas nonstopā bez stimulantiem.

    • Jolkins
     January 23, 2015, 10:07

     Tieši tā. Es arī gandrīz atstiepos, sēdēju uz enerģijas dzērieniem 2dienas. Labi, ka ātrie laicīgi atbrauca. Un jā, esmu nolaiferis! nav draudzenes, īsti arī nevajag. Ja sāku domāt par vecenēm, tad uzreiz sēžos pie pc un viss bumbās. Vai drīzāk ārā no bumbām.. ;)

 • ...
  January 20, 2015, 14:53

  “X gadus vecs”, nevis “jauns”. Vienalga kāds vecums – 0,1 gads vai 179 gadi – nevienā gadījumā neraksta “x gadus jauns”. Nav tādas konstrukcijas latviešu valodā.
  Raksts – nav daudz ko komentēt. Ja es tur sēdētu, laikam arī turpinātu spēlēt. Varbūt filozofisku pārdomu brīdis iestātos, kas arī izskatītos pēc vienaldzības.

 • demo123
  January 20, 2015, 14:04

  un cik man zināms, viņi tur ar “spēlītēm” pelna sev iztiku. Tik pat labi, šeit iederētos ziņas arī no Latvijas 4.maija Republikas : kā vīrs, strādādams n-tās virsstundas, darbā, kurā nemaksā sociālos nodokļus, mēģinādams beidzot norēķināties ar banku kredītiem – nomira pie virpas.

 • demo123
  January 20, 2015, 13:59

  es pazinu vienu, kurš nomira mājās, guļot dīvānā un lasot grāmatu. Vēl zinu gadījumu, ka viens nomira trolejbusā, mierīgi sēdēja pie loga un pēkšņi nomira.

 • jopcik
  January 20, 2015, 11:39

  30+ gados geimot spēles? WTF? kur dzīve?

  • :P
   January 20, 2015, 13:35

   Trula muldēšana. Spēles spēlē pat vecmāmiņas. Piem. CandyCrash.
   Man ir 37 un arī pārs stundas nedēļā uzspēlēju datorspēles. Aizbraucot uz laukiem ar senčiem zolīti, kas arī ir, principā, tas pats. Un ja kas, dzīve arī ir spēle. ;)

  • Māris
   January 20, 2015, 12:30

   nolaiferis