Aktuāls

Pirms laika Amazon pārsteidza pasauli laižot klajā inovatīvo Fire viedtālruni. Lai arī pārdošanas rādītāji liecina, ka tas nav izpelnījies lielu popularitāti, kompānija nav pārstājusi eksperimentēt un laidusi klajā Echo – produktu, kas ir gan Bluetooth skaļrunis, gan personālais asistents.

Jāteic, ka Amazon jaunākais produkts šķiet visnotaļ inovatīvs, jo ieved personālo asistentu piedāvāties iespējas viesistabā. Nepieciešams veikt balss komandu, nosaucot ierīces vārdu (Aleksa) un paveras plašas iespējas – sākot no dažādu jautājumu noskaidrošanas un iepirkumu saraksta plānošanas, beidzot ar mūzikas atskaņošanu.

DeviceHeroImg

Lai balss atpazīšana būtu veiksmīga teju jebkuros apstākļos, izstrādājums saņēmis septiņus mikrofonus. Amazon norāda, ka šī tehnoloģija ļaus ierīcei saklausīt lietotāju pat gadījumos, ja komanda tiek dota klusā balsī istabas otrā pusē. Arī atskaņošanas sistēma ir apgādāta ar tehnoloģiski inovatīviem risinājumiem, nodrošinot baudāmu skaņu.

KeyFeaturesDevice

Izstrādājums ir savietojams ar vairākiem mūzikas straumēšanas servisiem (Amazon Music, Prime Music, iHeartRadio un TuneIn). Tāpat ierīce savienojas ar mākoņdatošanas servisu, no kura arī saņem jaunākos atjauninājumus. Jāatzīmē, ka ierīce saņēmusi arī tālvadības pulti, kurā ir iebūvēts mikrofons.

Izstrādājuma cena ir 200 ASV dolāri.

Saistītās tēmas: amazonskaļrunis

Izsaki savu viedokli