Saprotams, ka Apple galvenie konkurenti viedtālruņu lauciņā ir Android ierīču ražotāji. Tādēļ kompānija cenšas pievilināt potenciālos pircējus, atvieglojot tiem pāreju no Google izveidotās mobilās operētājsistēmas uz Apple loloto iOS.

Apple savā mājaslapā izveidojis īpašu atbalsta sadaļu tiem Android ierīču lietotājiem, kas vēlas iegādāties jaunos iPhone viedtālruņus, taču baidās, ka pārejas rezultātā zaudēs lielu daļu no failiem vai citu informāciju.

Izveidotajā sadaļā Apple aprunā dažādus variantus un skaidro kā Android lietotāji var pāriet uz iPhone viedtālruņiem, nezaudējot saglabātos kontaktus, kalendāra ierakstus, fotoattēlus, video, mūziku, dokumentus, aplikācijas, grāmatas un pat saņemtos e-pastus.

Jāmin gan, ka iepriekš Android ierīču ražotāji bija izveidojuši šādas lapas, taču toreiz tās bija paredzētas pārejai no Apple ražotajām ierīcēm uz Android izstrādājumiem.

android content move

Saistītās tēmas: androidapple

Komentāri 2

Leave a Reply

 • Tas pats Jānis
  September 18, 2014, 09:39

  Atvieglo?
  Kāds ir skaidrā prātā izlasījis tos tutoriāļus?
  Pārejai uz Android tādas pamācības ir vienmēr bijušas pilns internets un arī aplikācijas, satura pārnešanai ir bez maksas.

 • Tas pats Jānis
  September 18, 2014, 09:39

  Atvieglo?
  Kāds ir skaidrā prātā izlasījis tos tutoriāļus?
  Pārejai uz Android tādas pamācības ir vienmēr bijušas pilns internets un arī aplikācijas, satura pērnešanai ir.