Viedpulksteņi lielākoties ir aprīkoti ar pulsometriem, kuru darbībai nav nepieciešama ap krūtīm liekama pulsa siksniņa, bet gan pulss tiek mērīts, izmantojot pulkstenī iebūvētu sensoru.

Apple-Watch-Tumbles-4-Up-PRINT-640x412

Jau iznākot pirmajiem šāda veida viedpulksteņiem, lietotāji sūdzēs par neprecīzu pulsometra darbību. Arī tehnoloģiju gigantam Apple nav izdevies labot šo problēmu un tīmeklis ir pārpludināts ar sūdzībām par Apple Watch pulsometru. Sūdzības atrodamas kā Apple atbalsta forumā, tā arī Reddit un virknē citu interneta vietņu.

Lielākā daļa lietotāju sūdzas, ka intensīvos treniņos pulss tiek attēlots zemāks nekā tas ir patiesībā, jāpiemin, ka ilgstošā periodā tas var būt kaitīgi veselībai, jo iespējams, ka lietotājs trenēsies ar augstāku pulsu nekā tam ieteicams.

Apple norāda, ka ierīces rādījums var atšķirties, no treniņa veida. Piemēram, precīzāks rādījums solās būt pie ritmiskām kustībām kā skriešanā, savukārt teniss, bokss vai svarcelšana var likt pulsometram melot.

Saistītās tēmas: appleapple watchpulsometriviedpulksteņi

Komentāri 6

Leave a Reply

 • Latvietis
  October 26, 2015, 13:37

  Garmin fenix3, lietoju dažus mēnešus – vnk perfekts un stilīgs verķis!

 • geek
  October 25, 2015, 12:16

  Lai kā man patīk jaunākās tehnoloģijas, bet es joprojām nesaprotu kāda jēga no tik bezjēdzīgas rotaļlietas kā smatrwatch, neatkarīgi no brenda. Baterija tam ir jālādē katras 10 stundas, tas ir liels, neglīts, tomēr tā ekrāniņš ir nejēdzīgi mazs…

  Tad jau labāk lietot kādu foršu GPS, Radio controlled, solar powered, ūdensdrošu, kuram ir titāna korpuss un aproce. Tā ir manta!

  • translater
   October 25, 2015, 12:45

   nosauc modeli!

   • geek
    October 25, 2015, 15:25

    Ja pats nevari atrast, tad lūk kaut vai šis: Seiko Astron GPS Solar Titanium Chronograph SSE003J1

    Jā, tas nav lēts, bet tas arī nav plastmasas mēsls kā visi tie iwatchi un citi grabuļi.

    Kaut gan kādu brīdi atpakaļ līdzīgs pulkstenis tika piedāvāts ar 25% ataidi, par apmēram £700… es gandrīz to nopirku. Tā kā toreiz gatavojos mainīt mašīnu, tad nolēmu, ka es to nopirkšu citreiz.

    • Arnis
     October 26, 2015, 11:49

     Tas Šiko pulkstenis ir savienojams ar tālruni? Nē? Tad nafig salīdzināt 2 dažādas lietas. Tev nevajag tādas funkcijas, citam vajag.

     • geek
      October 26, 2015, 18:30

      Tieši otrādi, tas spīdīgais, neglītais, nelietojamais un trauslais krāms, ko it kā varot savienot ar “tālruni” ir “šiko”. Turklāt pēc gada tas jau būs morāli novecojis, ja vēl nebūs nosprādzis pavisam.
      SEIKO ražo īstas mantas, kas perfekti strādā daudzus gadus.