Apskatām divus Brother lolojumus – pieejamu lāzerprinteri un multifunkcionālo iekārtu

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz pastāstīsim par divām drukas iekārtām Brother izpildījumā – HL-2130 un DCP-7055. Kamēr pirmais no tiem ir vienkārši lāzerprinteris, tikmēr DCP-7055 ir multifunkcionālā iekārta.

Vizuāli abi šodien apskatāmie Brother produkti ir līdzīgi, iekārtas ieturētas biroja tehnikai raksturīgajā gaiši pelēkajā tonī. Multifunkcionālā drukas iekārta aprīkota ar vienkāršu displeju un vairākiem vadības taustiņiem, savukārt printerim ir tikai viens taustiņš. Ierīču izmēri nav no tiem mazākajiem, attiecīgi 368 x 360 x 183 un 405 x 398 x 268 milimetri. Šie Brother lolojumi datoram pievienojami, izmantojot USB pieslēgvietu, tīkla savienojumi netiek atbalstīti.

Papīra padeves kasetēs ietilpst 250 loksnes standarta biezuma papīra, savukārt, ja vēlamies apdrukāt biezāku materiālu, tad jāizmanto padeves spraugas, kas novietotas iekārtas priekšpusē, nedaudz virs papīra kasetes, šī iespēja jāuzteic, jo konkurentu vidū būtu grūti atrast šādas pašas cenu klases produktu ar līdzīgu ekstru.

Par spīti zemajām ierīču cenām, tām ir visnotaļ pieklājīgi tehniskie parametri – drukas ātrums līdz 20 lapām minūtēm, pirmās lapas izdruka ātrāk nekā 8.5 sekunžu laikā, savukārt uzsilšanas laiks – mazāk kā septiņas sekundes. Drukas izšķirtspēja – 2400×600 punkti collā.

Multifunkcionālo modeli varam izmantot arī kā melnbaltu kopētāju un krāsu skeneri, skenera optiskā izšķirtspēja ir 600×2400 punkti collā, kas elektroniski paplašināma līdz 19200×19200 punktiem collā. Kopēšanas ātrums ir līdz pat 20 kopijām minūtē.

Abas ierīces izmanto identiskas tonera kasetes, komplektācijā iekļautā paredzēta 700 lapu izdrukai, savukārt standarta kasete nodrošina aptuveni 1000 izdrukas. Ņemot vērā, ka tonera kasete nav aprīkota ar mikročipu, turklāt fotocilindrs, kas jāmaina daudz, daudz retāk, ir izdalīts atsevišķi, drukāšanas izmaksas iespējams ievērojami samazināt.

Kā jau melnbaltie lāzeprinteri, tad attēlu izdrukai ierīces nav tās piemērotākās, savukārt dokumentu izdrukas tiek nodrošinātas augstā līmenī, turklāt ļoti patīkamā ātrumā. Tāpat arī jāuzteic mulltifunkcionālajā modelī iekļautais skeneris, kas darbojas lieliski un nodrošina detalizētus uzņēmumus.

Brother HL-2130 pieejams par 59 latiem, savukārt DCP-7055 par 89 latiem, kas ir adekvāta kā ierīču funcijām, tā arī darbības ātrumam, kvalitātei un ekspluatācijas izdevumiem. Šodien apskatītie Brother produkti būs lieliski partneri kā mājās, tā arī mazā birojā.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Sony izstrādātais PlayStation 4 vēl joprojām priekšā Xbox One spēļu konsolei

Sony izstrādātais PlayStation 4 vēl joprojām priekšā Xbox One spēļu konsolei(0)

Divi galvenie spēļu konsoļu tirgus sāncenši – Sony un Microsoft – duelējas arī par veiksmīgākā ražotāju statusu. Jau sākot no laika gala, šajā neoficiālajā cīņā priekšā bija Sony ar PlayStation 4. Jaunākie pārdošanas rādītāji vēsta, ka kopumā Microsoft izdevies realizēt 5 miljonus Xbox One konsoļu, kamēr Japānā bāzētajam Sony ar realizāciju veicies labāk – pārdoti

Pirmajā ceturksnī viedtālruņu noiets pasaulē turpinājis augt

Pirmajā ceturksnī viedtālruņu noiets pasaulē turpinājis augt(0)

Jaunākā informācija no tirgus izpētes kompānijas TrendForce, vēsta, ka arī šogad viedtālruņu pārdošanas apjomi turpina palielināties, sasniedzot jaunu pirmo ceturkšņu rekordu. Veiktais pētījums atklāj arī to ražotāju, kas spējis realizēt visvairāk viedtālruņu. Šā gada pirmajā ceturksnī ir pārdoti 266,9 miljoni viedtālruņu, kas ir par 1,13 procentiem vairāk, ja salīdzina ar attiecīgo periodu pagājušajā gadā. Analītiķi

Bažījoties par lietotāju drošību, Nokia aptur Lumia 2520 un tā lādētāju pārdošanu

Bažījoties par lietotāju drošību, Nokia aptur Lumia 2520 un tā lādētāju pārdošanu(1)

Nokia, bažījoties par Lumia 2520 planšetdatoru pircēju drošību, ir apturējusi šīs ierīces un tās lādēšanas aksesuāru pārdošanu. Interesanti, ka problēma skārusi tieši patērētājus vairākās Eiropas valstīs. Kompānijas veiktā testa laikā atklājies, ka AC-300 lādētāja, kas tiek pārdots tikai ar Lumia 2520 planšetdatoriem, korpuss pie konkrētiem apstākļiem var kļūt vaļīgs un atvērties, radot ierīces lietotājam draudus

LG laiž klajā jaunu budžeta tālruni ar Android KitKat operētājsistēmu – L65

LG laiž klajā jaunu budžeta tālruni ar Android KitKat operētājsistēmu – L65(0)

LG ir laidis klajā jaunu budžeta klases tālruni un papildinājumu uzņēmuma populārajai L sērijai. Ierīces nosaukums ir LG 65, un, kā jau noprotams, kompānija modeļu hierarhijā tas atradīsies zem LG L7 viedtālruņa. LG L65 (D285) ir apgādāts ar 4,3 collu IPS LCD displeju, kas nodrošina 480×800 pikseļu izšķirtspēju. Par ātrdarbību atbild Snapdragon 200 procesors (1,2

Google Ara – viedtālrunis nākamajiem 6 gadiem parādīsies jau janvārī

Google Ara – viedtālrunis nākamajiem 6 gadiem parādīsies jau janvārī(0)

Jau vēstījām, ka Google pagājušajā nedēļā laida klajā izstrādātajiem paredzēto Project Ara viedtālruņa komplektu. Tas paredzēja ierīci trīs dažādos izmēros un ar tik plašām personalizēšanas iespējām, lai atbilstu sešu miljardu telefonu lietotāju prasībām. Jāatzīmē, ka Ara viedtālrunis nebūs tikai plaši personalizējam viedtālrunis. Ara paredzēts arī tiem 5 miljardiem zvanītāju, kas ikdienā izmantos ne-gudros telefonus. Tāpat,

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2013 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.