Apskatām divus Brother lolojumus – pieejamu lāzerprinteri un multifunkcionālo iekārtu

Klāt ir jaunākais BOOT.Lv apskats un šoreiz pastāstīsim par divām drukas iekārtām Brother izpildījumā – HL-2130 un DCP-7055. Kamēr pirmais no tiem ir vienkārši lāzerprinteris, tikmēr DCP-7055 ir multifunkcionālā iekārta.

Vizuāli abi šodien apskatāmie Brother produkti ir līdzīgi, iekārtas ieturētas biroja tehnikai raksturīgajā gaiši pelēkajā tonī. Multifunkcionālā drukas iekārta aprīkota ar vienkāršu displeju un vairākiem vadības taustiņiem, savukārt printerim ir tikai viens taustiņš. Ierīču izmēri nav no tiem mazākajiem, attiecīgi 368 x 360 x 183 un 405 x 398 x 268 milimetri. Šie Brother lolojumi datoram pievienojami, izmantojot USB pieslēgvietu, tīkla savienojumi netiek atbalstīti.

Papīra padeves kasetēs ietilpst 250 loksnes standarta biezuma papīra, savukārt, ja vēlamies apdrukāt biezāku materiālu, tad jāizmanto padeves spraugas, kas novietotas iekārtas priekšpusē, nedaudz virs papīra kasetes, šī iespēja jāuzteic, jo konkurentu vidū būtu grūti atrast šādas pašas cenu klases produktu ar līdzīgu ekstru.

Par spīti zemajām ierīču cenām, tām ir visnotaļ pieklājīgi tehniskie parametri – drukas ātrums līdz 20 lapām minūtēm, pirmās lapas izdruka ātrāk nekā 8.5 sekunžu laikā, savukārt uzsilšanas laiks – mazāk kā septiņas sekundes. Drukas izšķirtspēja – 2400×600 punkti collā.

Multifunkcionālo modeli varam izmantot arī kā melnbaltu kopētāju un krāsu skeneri, skenera optiskā izšķirtspēja ir 600×2400 punkti collā, kas elektroniski paplašināma līdz 19200×19200 punktiem collā. Kopēšanas ātrums ir līdz pat 20 kopijām minūtē.

Abas ierīces izmanto identiskas tonera kasetes, komplektācijā iekļautā paredzēta 700 lapu izdrukai, savukārt standarta kasete nodrošina aptuveni 1000 izdrukas. Ņemot vērā, ka tonera kasete nav aprīkota ar mikročipu, turklāt fotocilindrs, kas jāmaina daudz, daudz retāk, ir izdalīts atsevišķi, drukāšanas izmaksas iespējams ievērojami samazināt.

Kā jau melnbaltie lāzeprinteri, tad attēlu izdrukai ierīces nav tās piemērotākās, savukārt dokumentu izdrukas tiek nodrošinātas augstā līmenī, turklāt ļoti patīkamā ātrumā. Tāpat arī jāuzteic mulltifunkcionālajā modelī iekļautais skeneris, kas darbojas lieliski un nodrošina detalizētus uzņēmumus.

Brother HL-2130 pieejams par 59 latiem, savukārt DCP-7055 par 89 latiem, kas ir adekvāta kā ierīču funcijām, tā arī darbības ātrumam, kvalitātei un ekspluatācijas izdevumiem. Šodien apskatītie Brother produkti būs lieliski partneri kā mājās, tā arī mazā birojā.

Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Samsung gatavo īpašu Galaxy S5 versiju Eiropas tirgum

Samsung gatavo īpašu Galaxy S5 versiju Eiropas tirgum(1)

Jau esam vēstījuši, ka Samsung Dienvidkorejā ir laidis klajā īpaši uzlabotu Galaxy S5 viedtālruņa versiju. Jaunākās ziņas no ātrdarbības testu vietnes GFXBench vēsta, ka līdzīgu modeli uzņēmums gatavo arī priekš patērētājiem Eiropā. Galaxy S5 LTE-A Eiropā būs pazīstams ar nosaukumu SM-G901. Līdzīgi kā Dienvidkorejā pārdotais modelis, arī šis saņems Snapdragon 805 procesoru (2,5 GHz, četri

Jaunais Qi 1.2 bezvadu lādēšanas standarts sniedz jaunas iespējas

Jaunais Qi 1.2 bezvadu lādēšanas standarts sniedz jaunas iespējas(2)

Arī bezvadu lādēšanas tehnoloģijas attīstās un, līdzīgi kā tas ir ar USB tipa savienojumiem, tiek izveidoti jauni standarti, kas paver jaunas iespējas. Tagad Wireless Power Consortium ir laidis klajā Qi lādēšanas standarta versiju 1.2. Līdz šim jaunākais bija Qi 1.1 lādēšanas standarts, kas ļāva uzlādēt ierīces līdz attālumam, kas nepārsniedz 7 mm. Izmantojot jaunāko bezvadu

Samsung sola divus flagmaņus pusgada laikā, lielizmēra displeju un jaunus materiālus

Samsung sola divus flagmaņus pusgada laikā, lielizmēra displeju un jaunus materiālus(4)

Samsung pēdējā laikā neiet spoži. Jaunākā ceturkšņa finanšu rezultāti nezīmē pozitīvu ainu nedz par pagājušajiem trim mēnešiem, nedz nākamajiem trim. Tas, protams, licis kompāniju sarosīties, bet vienam no tās augsti stāvoši personai, paziņot, ka jau tuvāko sešu mēnešu laikā uzņēmums laidīs klajā divus jaunus flagmaņus. Samsung mobilo komunikāciju biznesa viceprezidents Kim Hyun-Joon, centies uzlabot situāciju,

Gausais OnePlus gatavo revolūciju arī viedpulksteņu lauciņā

Gausais OnePlus gatavo revolūciju arī viedpulksteņu lauciņā(0)

Šā gada aprīlī kompānija OnePlus iepazīstināja ar tās pirmo viedtālruni – One. Izstrādājums uzsāka tādu kā “mazo revolūciju”, piedāvājot lielisku kvalitāti un flagmaņa statusam atbilstošu tehnisko specifikāciju par ļoti patīkamu cenu. Jaunākās ziņas vēsta, ka uzņēmums strādā pie tikpat aizraujoša un stilīga viedpulksteņa. Pāris noplūduši attēli iezīmē iespējamo OnePlus OneWatch viedpulksteņa eksistenci. Tajos ir norādīts,

Panasonic prezentē vienu no retajiem kompānijas viedtālruņiem – Eluga U

Panasonic prezentē vienu no retajiem kompānijas viedtālruņiem – Eluga U(0)

Panasonic vārds pēdējā laikā izskan arvien retāk, it īpaši tas attiecas uz viedtālruņu tirgu. Tas gan nav liedzis šim Japānā bāzētajam ražotājam vēlreiz pieteikt sevi ar jaunu modeli. Panasonic izstrādātais Eluga U viedtālrunis ir apgādāts ar vidējās klases parametriem un tiem atbilstošu cenu. Eluga U tehniskie parametri: 5 collu 720p izšķirtspējas displejs Snapdragon 400 procesors

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.