Brother jaunākie krāsu lāzerdrukas printeri ir kļuvuši par jaunāko printeru sēriju, kas saņēmusi starptautisko Cerner sertifikātu, kas nozīmē, ka Brother printeri darbojas izcili medicīnas darba vides iestādēs – slimnīcās, laboratorijās utml.

Cerner, iespējams, nav plaši zināms zīmola nosaukums lielākajai daļai sabiedrības daļas, taču, ja vaicāsies cilvēkiem, kas darbojas farmācijas nozārē starptautiskā līmenī, īpaši IT nozares darbiniekiem, tad noteikti saņemsiet apstiprinošu atbildi.

ASV radītais Cerner grupas uzņēmums speciālizējas IT nozarē, sniedzot risinājumus slimnīcām un iestādēm veselības aprūpes sfērā daudzās pasaules valstīs.

Darbojoties IT iekārtu nozārē ar vairāk nekā 18 000 klientiem visā pasaulē, ir svarīgi būt labās attiecībās ar Cerner, kas attiecas arī uz tādu printeru ražotāju, kā Brother.

Līdzās veselības aprūpes risinājumu sniegšanai, Cerner sniedz arī sertificēšanas programmas apstiprinājumu IT aprīkojumam fārmācijas nozarē un, šajā sakarā, astoņi no Brother jaunākajiem krāsu lāzerdrukas printeriem nesen ir ieguvuši šo sertifikātu.

Augstāk minētie printeri ir astoņi Brother krāsu lāzerdrukas klāsta modeļi, tajā skaitā arī profesionālās daudzfunkciju drukas iekārtas.

Cerner sertifikāts sniedz viena no vadošo slimnīcu un veselības aprūpes sektora iestāžu IT sistēmu apkalpotāju apliecinājumu. Tagad Brother printeri būs īpaši rekomendēti pircējiem, kas vēlēsies iegādāties tehniku šīs lielās nozares iestādēm,’’ skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Šis sertifikāts arī veido labāko praksi starp Cerner IT sistēmām un Brother printeriem, nodrošinot tos vienmēr ar atjauninātām programmām un protokliem.

Brother jaunais krāsu lāzerdrukas printeru klāsts sastāv no trīs krāsu lāzerdrukas printeriem un piecām daudzfunkciju ierīcēm, kas sniedz kopēšanas, drukāšanas, skenēšanas un pat faksa sūtīšanas iespējas.

Brother krāsu lāzerdrukas modeļi drukā līdz 30 lapām minūtē un pirmo lapu izdrukā dažās sekundēs. Printeri ir saderīgi ar dažādām drukas darbu sistēmām, padarot Brother printerus piemērotus aktīvā darba vidē, piemēram, slimnīcās, kur ārstiem un citiem darbiniekiem pirmāmkārtām ir jārūpējas par pacientu veselību un aprūpi, nevis jāgaida uz lēnu printeru darbu, drukājot svarīgus dokumentus.

Astoņi Brother krāsu lāzerdrukas modeļi, kas ir ieguvuši Cerner sertifikācijas apstiprinājumu:

 • HL-L8250CDN
 • HL-L8350DCW
 • HL-L9200DWT
 • DCP-L8400CDN
 • DCP-L8450CDW
 • MFC-L8650CDW
 • MFC-L8850CDW
 • MFC-L9550CDWT

Plašākai informācijai, lūdzu kontaktējaties ar

Brother tirdzniecības vadītāju Baltijas valstīs – Krišjāni Ozoliņu, telefons – 263 608 96, e- pasts:

Krisjanis.Ozolins@brother.lv

brother

Brother MFC-L8850CDW ir lielākais no jaunajiem Brother krāsu lāzerdrukas modeļiem, kas tagad ir ieguvuši Cerner sertifikātu lietošanai veselības aprūpes iestāžu darba vidē. Brother MFC-L8850CDW ir ar bezvadu tīkla savienojumu un apvieno krāsu drukāšanas, kopēšanas, skenēšanas un faksa sūtīšanas funkcijas. Turklāt, tas nodrošina automātisku abpusējas drukas funkciju un drukā ar ātrumu – 30 krāsu un melnbaltas lapas minūtē.

Saistītās tēmas: brother

Komentāri 4

Leave a Reply

 • :D
  May 17, 2015, 21:06

  Ko sis sertifikats dod labaku, kadi ir galvenie parametri pec ka tiek izverteta tehnika… utml…

 • Nu
  May 16, 2015, 07:53

  Nu un ar ko šis (virs)raksts ir lietderīgs pārējiem lasītājiem? Tad uzrakstiet, kādi vēl uzņēmumi IT nozarē saņēmuši Cerner sertifikātu, savādāk izskatās pēc lēta reklāmraksta,

  • Tas pats Jānis
   May 20, 2015, 09:16

   Šamais jau arī ir reklāmraksts.
   Medicīnas jomā pietiek ar CE – nekas jauns pie mums nav izdomāts.

 • Tas pats Jānis
  May 14, 2015, 09:37

  Cerner ir tik pat vērā ņemama institūcija, kā daudzas mūsu valsts barotavas – reāli jau nekas netiek darīts un tikai kāsta nauda no ražotāja par “sertifikāciju”, ko ražotājs nodod tālāk klientam, uzcenojuma veidā. Normāli IT speciālisti par tādu Cerner sertifikāciju pasmejas vien – kā parasti, medicīnas nozarē vajag parazitēt uz visa kā vien var. Un Brotheram par šāda sviesta atbalstīšanu – trekns mīnuss!