Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Kompānija Longshine Technologie ir nākusi klajā ar, iespējams, inovatīvāko viedpulksteni. Tas apvieno viedpulksteņu sniegtās iespējas ar parasto pulksteņu uzticamību un vienkāršību.

Sākumā Halo sērijas viedpulksteņus var noturēt par parastiem pulksteņiem, kas lepojas ar fizisku ciparnīcu, taču displejs, kas nosedz mehāniskos rādītājus, patiesībā ir caurspīdīgs OLED tipa skārienekrāns.

Tiesa, viedpulksteņa tehnoloģija, lai arī inovatīva, tomēr nav pilnīga. OLED displejs nodrošina vien 96×96 pikseļu izšķirtspēju un attēlo vien 256 krāsas. Ierīci darbina pamatīgi modificēta Android 2.3 Gingerbread operētājsistēma.

Viedpulkstenis ir apgādāts ar 300 MHz procesoru, 512 MB operatīvo atmiņu un 4 GB iebūvēto atmiņu. Tas ir pieejams divās versijās – ar 240 mAh akumulatoru vai 350 mAh akumulatoru. Tāpat izstrādājumā ir integrēti 2G tīklu un Bluetooth modemi.

Jāatzīmē, ka akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošinās ierīces darbību līdz pat 3 dienām, pateicoties faktam, ka tam nav nepārtraukti jārāda laiks digitālā veidā. Interesanti, ka, nepieciešamības gadījumā, Longshine Technologie piedāvā apgādāt ierīces ar IP53 un IP54 standartiem atbilstošiem korpusa papildinājumiem, kas padarīs viedpulksteni ūdens un putekļu drošu.

Saistītās tēmas: interesantiviedpulkstenis

Izsaki savu viedokli