Katru gadu globālais informācijas gigants Thomson Reuters izvēlas uzņēmumus, kas ir labākie ideju radītāji un pratēji tās pārveidot komerciālos un labi aizsargātos jaunievedumos. Brother uzņēmums tiek ierindots to starpā.

Lielākā daļa cilvēku Brother uzņēmumu saista ar populāro daudzfunkciju printeru, uzlīmju printeru, faksa aparātu un lāzerptinteru ražotāja vārdu, kā produkti tiek lietoti tūkstošiem vai pat miljoniem uzņēmumu un māju birojos.

Mazāk ir tādu cilvēku, kas Brother vārdu saista ar vienu no pasaules inovatīvākajiem uzņēmumiem, kura galvenais birojs atrodas Japānā

Brother atkal ir saņēmis tam apliecinājumu un oficiālu balvu, kas pēc informācijas giganta Thomson Reuters datiem, jau ceturto gadu pēc kārtas ierindo Brother savā “Top 100 Global Innovators” sarakstā.

Ieņemot šo prestižo pozīciju, Brother ierindojas pasaulē visplašāk pazīsatamo, dažādu nozaru uzņēmumu vidū, kas, pēc Thomson Reuters sniegtās informācijas, raksturojot Brother tā oficiālājā nominācijā, ir uzņēmumi, kas spēj pārveidot savas idejas komerciālos un labi aizsargātos jaunievedumos.

Katrs 100 labāko saraksta kandidāts tiek vērtēts, vadoties pēc četriem kritērijiem: vairāki jauni patenti, patentu apstiprināšanas panākumi, patentēto produktu globālā ietekme un to ietekme uz nozari kopumā.

45 uzņēmumi ir saņēmuši Thomson Reuters nomināciju četras reizes pēc kārtas, 16 no tiem ir no Japānas, kuru starpā ir arī Brother uzņēmums.

”Vieta Thomson Reuters Top 100 sarakstā ir lieliska atzinība ne tikai izstrādātājiem un zinātniekiem Brother laboratorijās, bet arī mūsu galvenajiem uzņēmuma vadītājiem, kas inovāciju attīstību vērtē ļoti augstu. Tādiem cilvēkiem kā mums, Brother filiālēs visās pasaules valstīs, šī godalgotā pozīcija rāda, ka varam droši gaidīt daudz jaunu un aizraujošu produktu jaunumums tuvākajos gados, kas klientiem sniegs daudz priekšrocību ikdienas darbā ar Brother, ” skaidro Krišjānis Ozoliņš, Brother tirdzniecības vadītājs Baltijas valstīs.

Lielāko un visplašāk zināmo jaunievedumu starpā ir jaunākās paaudzes Print 3.0 daudzfunkciju printeri, kas ļauj drukāt A3 izmēra dokumentus pat zemākā cenu kategorijā.

Ar OmniJoin, Brother ir droši iesoļojis profesionālo web konferenču sistēmu tirgū. OmniJoin pārdošana Skandināvijas valstu tirgū sākās jau 2014. gada novembrī.

Print

Komentāri 9

Leave a Reply

 • jānim
  March 7, 2015, 00:20

  divi viena gada printeri, hp ir čipoti kārtridži, brotherim bez čipa. Pat ja skatās orģinālos, tad brothers lētāks. Būtu zinājis ātrāk par to brotheri nebūtu mocījies ar vairākiem hp. Ne tie papīru māk pa vienai lapai paņemt, ne sagatavoties printēšanai pusstundas laikā.

  • Tas pats Jānis
   March 7, 2015, 09:08

   Salej Brotherā neBrother tintes un paskatīsim, cik ilgi viss ies… nav svarīgi vai ir čipi vai nav.

   • Vinayak
    November 12, 2015, 16:16

    16a63Diane35438Hello, I am 21 and have had meibomian gland dicounstyfn for almost 3 years now which results in dry eyes. I used to just take one prescription eye drop every day and I felt fine with just that. Then I went on birth control pills for about two months earlier this year, and my eyes felt simply terrible ever since I went on it and even after quitting, even though it’s been almost 9 months since Ie28099ve stopped it! None of the medications I have been prescribed by my ophthalmologist have helped (mostly anti-inflammatory drops) My doctors don’t find the hormone correlation to be significant, although I have found a lot of research showing the correlation between sufficient testosterone and optimal meibomian gland function (studies show that birth control pills inhibit testosterone production). I am 100% sure the worsening of my condition is due to going on birth control pills. What do you think I should do, since my ophthalmologist doesne28099t seem to be acknowledging the real source of my deteriorated eye health? 15a

   • cits pats
    March 7, 2015, 14:55

    iet jau divus gadus.

 • zigis
  March 6, 2015, 22:43

  Kur pārējie 99 uzņēmumi? Kāpēc tie nav minēti šajā rakstā? Brother starp visiem ir 100. vietā?:)

 • Tas pats Jānis
  March 6, 2015, 20:32

  Inovatīvas idejas, kā uzvilkt cilvēkus uz čiekura ar kartridžu un uzlīmju ruļļu cenām – Brother!

 • n\dust
  March 6, 2015, 19:51

  Mums darbā ir šūšanas nodaļa, kur strādā sievietes, un tur ir ātras šujmašīnas ar nosaukumu: ” Brother”

 • bekons
  March 6, 2015, 16:53

  Kapēc nav birka,
  REKLĀMA?

 • bekons
  March 6, 2015, 16:52

  Kapēc nav birka,