Kompānija Corning ir pazīstama ar saviem Gorilla Glass aizsargstikliem, kas tiek izmantoti virknē viedtālruņu, planšetdatoru un citu gadžetu. Uzņēmums nācis klajā ar jauno Gorilla Glass 5 aizsargstiklu.

corning-gorilla-glass-5-640x495

Tiek ziņots, ka Gorilla Glass 5 ir pat piecas reizes izturīgāks par tā priekšgājēju. Stikls esot izturējis 80 procentus no tā testēšanas laikā veiktajiem kritieniem, no kuriem augstākie bijuši pat no 1.8 metru augstuma.

Corning sola, ka Gorilla Glass 5 pirmajos viedtālruņos parādīsies šī gada laikā, paredzams, ka iPhone 7 varētu viens no tiem.

Komentāri 6

Leave a Reply

 • Sūds
  July 22, 2016, 00:05

  Tāda sajūta, ka katra nākamā paaudze kļūst elastīgāka, bet mīkstāka. Atceros, ka htc wildfire glabāju ļoti neuzmanīgim un divu gadu laikā pricipā ekrāna bija kā jauns. Tagad lg g4 saudzējot kā jēlu olu tā pat pamanās kaut kur saskrāpties. Un ne es vienīgais esmu pamanījis, ka jaunie smartfoni skrālējas daudz vieglāk par vecajiem, kuriem bija pirmās paaudzes gorilla.

 • normis
  July 21, 2016, 21:56

  Cik saprotu, tad šādi stikli iztur kritienus, bet no smilšu graudiem kabatā neviens stikts netiks pasargāts.;/
  Pašam ir s7 edge un biju pārsteigts, ka tas man saskrāpējās kabatā.

 • To smaragds
  July 21, 2016, 20:20

  Tu esi idiots… Cik bieži sašķīst ekrāni nesapīstot stiklam? Labi ja 5% no visiem?

 • smaragds
  July 21, 2016, 13:31

  cik tad vinjsh ir izturiigaaks par glass v1? kaadas 150x reizes?
  Kaa var runaat par kkaadu vispaar izturiibu, ja ekraani shkjiist neatkariigi no taa cik kruts gorilla glass ir uzlikts. Taada meeraukla kaa izturiiba shim produktam ir vienkaarshi IZDOMAATA..