Ticesi ja teikshu ka te nekaa nav? – šādu uzrakstu varam ieraudzīt apmeklējot vienu no Latvijas iecienītākajiem torentu trakeriem Outlaw.lv. Lai arī pagaidām nav pieejama oficiāla informācija par to, kapēc trakeris pagaidām nav pieejams, BOOT.Lv redakcijai ir izdevies noskaidrot iespējamo Outlaw.lv likteni.

Neoficiāli avoti ziņo, ka pret vienu no šī torentu trakera aktīvākajiem augšuplādētājiem tiekot uzsākts kriminālprocess un līdz ar to trakera īpašnieks ir nolēmis uz nezināmu laiku slēgt mājaslapu, lai viņu nesagaidītu File.lv liktenis.

Nobeigumā vēlamies atgādināt, ka par tīšu autortiesību pārkāpšanu vainīgajam draud reāls cietumsods līdz pat diviem gadiem vai arī naudas sods līdz simt piecdesmit minimālajām mēnešalgām.

Papildināts 20.02.2009. plkst. 22.07

Šobrīd apmeklējot Outlaw.lv varam ieraudzīt uzrakstu:

Ekonomikas policija slēdza mūsu resursu. Outlaw LV vārds nepazudīs mēs atgriezīsimies jaunā veidolā un ar jaunu misiju :)
Экономическая полиция закрила наш проэкт. Outlaw LV вернётся в новом образе и с новой миссией:)

Pagaidām gan nav zināms, vai arī pret trakera īpašnieku ir izvirzīta kāda apsūdzība, tāpat arī nezinām kad un ar kādu misiju vietne Outlaw.lv atgriezīsies.

Komentāri 339

Leave a Reply

 • MayheM
  April 5, 2009, 14:08

  Atceros ka samaksāju 2 latus ar santiimiem lai pieregistreetos outlaw.lv, un peec dazhaam dienaam webs vienk R.I.P. :(. Veltiga naudas izmeshana bija…

 • RingKing6
  March 19, 2009, 17:31

  Ja maki zagt tad zodz …

 • moose
  March 17, 2009, 17:10

  Krīzes laikos var pelnīt arī nepiesakoties strādāt!. Tagat to tiešam ar izdarīt arī internetā! katru dienu uzspied uz pāŗis reklāmām pasēdi viņās 30 sekundes un pelni pa santīmam.
  piesaistot lietotājus mēnesī par 10 min darbu dienā var nopelnīt līdz 300 ls. ir tā vērts! http://LatBux.Lv/index.php?ref=moose

 • Anonīms
  March 17, 2009, 16:27

  Nesaprodu tos kuri saka, ka beidzot trakeris izsvēpēts! Ja jau jums nepatīk “zagt” tad nezodziet! Ļaujiet to darīt citiem, ja viņi to vēlas… Tomēr tā ir katra paša izvēle zagt vai nezagt! Un kuršgan vēlētos pirkt tādu dārgu programmu kā Adobe After effects vai Adobe Photoshop? Photoshop piemeram maksā £1,436.35(nevēlējos pārveidot latos.) After effects CS4 £1,184.99 kurš gan vēlētos maksāt tik daudz par programmu? Un ja tu tomēr nopērc un tev apnīk šī programma, ko tad?

 • Anonīms
  March 11, 2009, 21:34

  HA HA HA HA HA HA!!!
  LOĻIKI tie kuri raksta ka pokemonu midzenis izsvēpēts!! :D :D :D:D
  Miļķi jūs! Nebrīniītos ja šie cilvēku kuri šādi raksta nesaprot ko darīt ar tādu torrent failu! :D :D :D
  Muļķu bars!! Uzskatu ka šis gājies bija nebija vietā! Tāpāt ir daudz vietas kur var nokačāt gan fimas, gan spēles! Vienīgais labums ka vairs var jāsīdo lai dabūtu ratio augšā!! :D :D :D

 • Undead
  March 11, 2009, 18:15

  Да это полный бред со стороны правительства!!! это полнейший бред какие там могут быть на трекере нарушение криминального кодекса ну это полнейший бред! Трекер осуществляется за счёт своих раздач если что-то без лицензии раздают то это должны закрывать по просьбе правообладателя и всё и никакой тут криминальной ответственности и речи не может быть! Просто Латвийское правительство сошло с ума! и всё!

 • Eš Kačums- pokemonu mednieks
  March 11, 2009, 12:15

  To kapēc tur lamājas visi par pokemoniem un kko tādu nu es nesaprotu. Protams ka trakeri bija pilni ar visādiem tīņiem kas neko nesaprot un kam galbvā ir vieni vienīgi sūdi, bet tas takš ir sīkums.
  NO tā ka trakerus aizvēra ir tikai viens sliktums!!! Kur lai tagad dabū ērti visas programmas, jo njemot vērā to ka tagad LATViJĀ IR NELIELA EKONOmiskā krīze :D man galīgi nau nekādas vēlmes pirkt legālu programmatīru.

  Gribētos redzēt kaut vienu studentu, kas m;acoties izmantotu teiksim pirktus adobe produktus vai kautvai licenzētu 3D max. :D

 • Anonīms
  March 10, 2009, 09:39

  man gan patika sīkajam novilkt kādu multeni latviski. pairatbejā diez vai kaut ko tādu var dabūt. visas cerības lieku uz OneSwarm.

 • Zmaster
  March 9, 2009, 20:10

  Kāda jēga slēgt trakerus, ja tajā pašā laikā PirateBay’ā var dabūt to pašu, kas bija Latvijas trakeros? Ja EP vai vienalga kāds cits idiots iedomājas ka tas palielinās pārdoto softu, filmu vai mūzikas apjomu, tad nu vnk LOL viņam uz galvas…
  Turklāt, nav pilnīgi nekādas jēgas pirkt visu mūzikas albūmu, ja tur ir, piemēram, 2 normālas dziesmas (un tā tas ir ar 90% latviešu “māksliniekiem”). Ja vismaz iTunes būtu pieejams…

 • OneSwarm
  March 9, 2009, 18:27

  Keep pushing, EP. You’re giving birth to a very angry child. And if you think it’s painful now, just wait until it grows up.
  http://oneswarm.cs.washington.edu/