Labas ziņas tiem lietotājiem, kas vēlas iegūt premium klases viedpulksteni, bet līdz šim prezentētajos Android Wear un Apple Watch produktos ir vīlušies, – viedpulksteņa izstrādi uzsācis luksus ierīču ražotājs Tag Heuer.

Kā vēsta Šveices laikraksts NZZ am Sonntag, kompānijas LVMH (Francjā bāzēts luksus izstrādājumu ražotājs, kam pieder Tag Heuer prečzīme) vadītājs apstiprinājis, ka uzņēmums plāno izstrādāt viedpulksteni, kas leposies ar Tag Heuer nosaukumu.

Tiesa, neraugoties uz faktu, ka informācija par ierīces eksistenci ir oficiāli apstiprināta, nekas vairāk par gaidāmo izstrādājumu nav zināms. Netiek minētas nedz ierīces gaidāmas funkcijas vai opcijas, nedz dizaina iezīmes.

Kompānijas pārstāvji gan norāda, ka Tag Heuer izstrādājumam vajag būt unikālam un tas nedrīkst kopēt Apple Watch viedpulksteni. Nobeigumā kompānijas pārstāvis norāda, ka uzņēmums ar šo produktu nevar atļauties sekot kādam pa pēdām.

Kā viens no noslēpumainā viedtālruņa debijas brīžiem tiek minēts pavasarī gaidāmais Bāzeles pulksteņu izstāde.

TAG-Heuer-Mikrotourbillons

Saistītās tēmas: tag heuer

Komentāri 2

Leave a Reply

  • ta-daaa
    September 16, 2014, 10:53

    cerams buus beidzot kaads viedpulkstenis ar iebuuveetu lukturiiti! jo taa buutu otra praktiskaakaa funkcija peec laika raadiisanas :) un protams tas arii buutu vnk kruti – james bond stilaa :))

  • Vārds
    September 16, 2014, 10:00

    Mļins, nu tak vismaz kompānijas nosaukumu pareizi varēji uzrakstīt, Rūdiņ??? Jeb arī tas ar pamatskolas, deju kursu un divu koridoru izglītību ir neiespējami?