Aktuāls

Jāteic, ka, kaut arī Google Glass viedās brilles izceļas citu “gadžetu” vidū, tās tā arī nav spējušas iemantot popularitāti vai atzinību sabiedrībā. Galvenokārt tādēļ, ka tās pieejamas vien dažiem tūkstošiem cilvēkiem un tādēļ, ka to dizains ir pa prātam vēl mazākam skaitam potenciālo pircēju. Tiesa, kā norāda jauns Google patenta pieteikums, jau drīzumā šī tendence var mainīties. 

Dotajā brīdī Google Glass ir apgādātas ar korpusu, kas nepārprotami liecina, ka šis produkts paredzēts vien kvēlākajiem tehnoloģiju entuziastiem. Rezultātā ir skaidrs, ka, pat ja šis produkts būtu pieejams plašam patērētāju lokam, bestsellera statusu tas, visticamāk, neiegūtu.

google glass patent fi.8

Google, sadarbojoties ar izgudrotājiem Mičelu Henrihu un Eliotu Kimu, 12. augustā patentēja jaunu viedo briļļu dizainu. Tas paredz būtiskas izmaiņas. Vispirms jau jāmin, ka iepriekš izceltas displejs šī prototipa gadījumā tiek paslēpts starp briļļu stiklu un lietotāja aci, savukārt viedo briļļu “dzelži” tagad integrēti vairāk korpusā, padarot ierīci krietni neuzbāzīgu.

gogle-glass-no-projector

Visas ierīces detaļas gan patents neatklāj, taču iespējams, ka Google ir ceļā uz inovatīvu produktu, kas būtu pa prātam lielākajai daļai patērētāju. Tiesa, jānorāda, ka šādu briļļu nonākšana pārdošanā nav nedēļu un pat mēnešu jautājums.

Google_May_Be_Working_On-4e262b255a641f756227f0723deee336

Saistītās tēmas: brillesGoogle Glass

Izsaki savu viedokli