Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Ja izskanējušās baumas un netiešus HTC pārstāvju paziņojumus varam uzskatīt par galvenajiem vadmotīviem, tad ir skaidrs, ka Taivānā bāzētajā kompānija strādā pie vairākām ierīcēm, kas debiju varētu piedzīvot līdz šā gada beigām. Tagad HTC ir ieplānojis oficiālu pasākumu.

HTC ir izsūtījis un paziņojis par presei paredzētu pasākumu 8. oktobrī. Diemžēl neko vairāk par datumu un faktu, ka pasākums norisināsies Ņujorkā, kompānija neatklāj. Jāatzīmē gan, ka līdztekus paziņojumam uzņēmums ir publicējis arī pasākuma plakātu, kurš varētu netieši norādīt uz gaidāmās ierīces “selfiju” uzņemšanas spējām.

htc invite

Protams, rodas jautājums par ierīci, ko HTC šajā pasākumā plāno prezentēt. Kamēr neoficiāla informācija vēsta, ka HTC strādā pie viedpulksteņa, planšettelefona un diviem planšetdatoriem, atsevišķi tehnoloģiju portāli uzskata, ka pasākums ir veltīts ASV patērētāju iepazīstināšanai ar IFA 2014 atrādīto HTC Desire 820 viedtālruni.

Tikmēr Nvidia ir publicējusi dokumentus, kurā vēsta par jaunāko Tegra K1 mobilo procesoru. Protams, šie dokumenti neizpelnītos lielu ievērību, ja vien tajos netiktu pieminēts HTC Nexus 9 planšetdators, kas, kā norādīts Nvidia publikācijā, debiju piedzīvošot šā gada trešajā ceturksnī.

 nexus 9 htc

Saistītās tēmas: htcnexus

Izsaki savu viedokli