Pagājušā mēneša nogalē prezentētais Nexus 9 pakļuvis zem iFixit komandas skalpeļiem un skrūvgriežiem. Rezultātā iFixit komandai izdevies noskaidrot, kas tad šim lācītim vēderā.

HTC ražotais Nexus 9 planšetdators nevar lepoties ar vienkāršu uzbūvi. Kā vienu no pozitīvajiem aspektiem iFixit darbinieki min, ka ierīces korpusu aizmuguri vietā notur pāris klipši, kas nozīmē, ka tā noņemšana ir ātra un neprasa specifiskus instrumentus.

nexus 9 ifixit3

Pēc korpusa aizmugurējā pārsega noņemšanas skatam paveras baterija (3,8 V, 6700 mAh), ko vieta notur neliels līmes daudzums, ļaujot visai viegli to izņemt. Tālāk skatam atklājas operatīvā atmiņa, ko ražojis uzņēmums Elpida/Micro Technology, 16 GB iebūvētā atmiņa, ko izstrādājis Samsung un tā pati 8 MP f/2.4 kamera, kas atrodama HTC Desire 610 viedtālrunī.

nexus 9 ifixit2

iFixit norāda, ka vislielākās problēmas sagādā displejs un vadi. Ierīces ekrāns ir pielīmēts priekšējam panelim, kas ne tikai sarežģī, bet arī sadārdzina detaļas nomaiņu. Turklāt displejs ir pielīmēts pie ierīces pamatrāmja. Tikpat delikāta apiešanās kā ar displeju nepieciešama ar ierīces vadiem, kas ir plāni un ne pārāk izturīgi.

Rezultātā Nexus 9 planšetdators saņēmis visai zemu novērtējumu – vien trīs balles no desmit iespējamajām.

nexus 9 ifixit

Saistītās tēmas: ifixitnexus

Komentāri 2

Leave a Reply

 • B.
  November 6, 2014, 20:57

  THC pēdējā laikā nav izcēlies ar normālā veidā jaucamiem telefoniem. M7, M8.
  Tad lai nebrīnās ka tirgus krīt [2%drops]

  • Artanis
   November 7, 2014, 13:33

   Pilnīgi muļķīgs nepamatots arguments. Neeksistē pilnīgi nekāda korelācija starp mobilās ierīces izjaukšanas vienkāršību un tās pārdošanas apjomiem. Mūsdienās vispār vairāk un vairāk iekārtu tiek ražotas neizjaucamas un neremontējamas – tas ir normāli, ja saražot jaunu un nomainīt pa garantiju ir lētāk kā manuālais remonta darbs.