No 6.-9. janvārim, Las Vegasā notiekošajā pasaules lielākajā tehnoloģiju izstādē CES, Sonocase prezentē produkta demo un sacenšas par vietu ‘’Hardware Battlefield’’ finālā. Atbalstīt latviešu uzņēmumu sacensībās vari sekojot sociālajos medijos, kā arī nobalsojot sekojošā linkā http://hardwarebattlefield16.techcrunch.com/?comp=19.

‘’Sonocase’’ ir uz inovatīva skaņas filtra balstīts pārnēsājams Bluetooth skaļrunis, kas paredzēts iPad produktiem. Skaļrunis, ar iPad formai pieguļošu un lietotājam ērtu dizainu, risina planšetes aktuālo skaņas kvalitātes problēmu, ļaujot baudīt pilnu HD audio un vizuālu pieredzi. Sonocase ir veidots tā, lai būtu ērti pārnēsājams kopā ar planšeti un piemērotos iPad dizaina stilam. Šobrīd uzņēmums ir izlaidis produkta demo versiju un februārī startēs ar Kicstarter kampaņu.

Sonocase aizsācēji ir pieredzējušais Latvijas uzņēmējs Viesturs Sosārs, dizaineris (Rijada) Rihards Funts un tehnoloģiju inženieris Kaspars Kalnišs. CES konference katru gadu kopā saved tehnoloģiju industrijas atpazīstamākos zīmolus un to jaunākās inovācijas, svaigus uzņēmumus, kā arī investorus, medijus un citus industrijas pārstāvjus.

Sekot līdzi Sonocase aktivitātēm vari mājaslapā http://sonocase.com/

Komentāri 5

Leave a Reply

 • olas
  May 13, 2016, 12:35

  nospēlē naudu kazino un brau mājās pēter, nau ko tur burgerījā dzīvoties, nebūs tev..

 • Antons Pisvaidziņš
  January 21, 2016, 18:56

  Kārtējie klaunēni.

 • Inspektors Caps
  January 15, 2016, 02:40

  Patiesībā šī ideja ir pilnīgi garām, jo no planšetes neviens negaida kvalitatīvu audio, bet gan vieglu un ērtu iekārtu, ko pabakstīt, sēžot dīvānā.

 • Kviesis
  January 9, 2016, 23:17

  Ideja ļoti laba. Vēl tikai atliek izgatavot dažādus papildu rāmīšus priekš pārējām planšetēm, vai paredzēt jaunu līniju (ar citu formātu A x B) apdalītajiem (kas nelieto apple), tad jau būsiet nākamie pakaļdarinātāji un gadžetu meistari.
  Pluss šim jūsu gara darbam? Ja mācēsiet noturēt 80/100Hz-15/18kHz ar rāmīti un iebūvētiem grabuļiem, būs Ok. Labs bizness, ja būs pieprasījums un neliela konkurence. Jau laikus domājiet par labu web. Labs un vienkāršs piemērs moorechips.lv – viss uz vienas lapas.