Aktuāls

Neraugoties uz faktu, ka Amazon ir izstrādājis vairākus planšetdatorus, viedtālruni un citas ierīces, kompānija vislabāk pazīstama ar Kindle e-grāmatu lasītajiem. Jaunākā informācija vēsta, ka uzņēmums dotajā brīdī strādā pie jauna un uzlabota e-grāmatu lasītāja.

Ierīces nosaukums ir Kindle Voyage un tas esot apgādāts ar 6 collu displeju, kas nodrošina 300 ppi pikseļu blīvumu (aptuvenā izšķirtspēja – 1440×1080 pikseļi). Jaunais e-grāmatu lasītājs esot apgādāts ar sensoriem displeja rāmja malās, ļaujot lasītājam pāršķirt grāmatas lapaspuses ar uzspiedienu attiecīgajā vietā uz priekšējā paneļa.

Starp citiem jaunumiem būs arī uzlabots ekrāna apgaismojums, kas, atkarībā no apstākļiem, pielāgosies, lai lasītājam nodrošinātu labāko displeja spilgtumu.

Kindle Voyage svars sasniegs 186 gramus, bet tā izmēri – 162 x 115 x 8 mm. Sagaidāms, ka Vācijā ierīce būs nopērkama par 189 eiro (Wi-Fi versija), bet par izstrādājumu, kas atbalstīs arī 3G tīklus, nāksies šķirties no 249 eiro.

Neoficiāla informācija liecina, ka pārdošanā jaunais Kindle e-grāmatu lasītājs nonāks 4. novembrī.

Tikmēr jau otrajā oktobrī tiek gaidīta cita Kindle e-grāmatu lasītāja debija. Tas būšot budžeta klases izstrādājums, kas apgādāts ar skāriendispleju. Cena būs visai draudzīga (59 eiro), taču lietotājam nāksies samierināties ar ierīcē atrodamajām reklāmām.

kindle leak voyage

Saistītās tēmas: e-grāmatu lasītājikindle

Izsaki savu viedokli