Aktuāls

Uz pasaulē ietekmīgo mobilo tehnoloģiju izstādi “Mobile World Congress” dodas arī Latvija

Dažādi

94% cilvēku neiziet ārā no mājas bez telefona

Tālruņi, mobilās ierīces

NIK NAK kopā ar pasaules ātrākajiem drifteriem filmējas Rīgā (video)

Auto, Moto

“Toyota” šogad rekordaugsta peļņa

Automobiļi, moto transports

“Tele2” 2017. gadā par 13,7% kāpina apgrozījumu un palielina klientu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LMT sācis testēt jaunas lejuplādes frekvences 5G ieviešanai

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” infrastruktūras attīstībā 2018. gadā investēs 11 miljonus

Telekomunikācijas

Kobo ir nācis klajā ar jaunu e-grāmatu lasītāju. Tā nosaukums ir Aura H2O un, kā jau nojaušams, šis izstrādājums ir pirmais ūdensdrošais e-grāmatu lasītājs, lepojoties ar korpusu, kas atbilst IP67 sertifikācijai.

Ierīces displejs ir 6,8 collas liels Carta e-ink HD izstrādājums, kas nodrošina 1430×1080 pikseļu izšķirtspēju un 265 ppi pikseļu blīvumu. Tas ir vairāk nekā Kindle Paperwhite 6 collu displeja piedāvātie 212 pikseļi uz katru collu.

Kobo izstrādājumā ir iebūvēts arī ekrāna apgaismojums un tā skāriendisplejs spēs atpazīt vairākus pieskārienus vienlaikus. Ierīci darbina 1 GHz procesors, bet tā akumulators ar vienu uzlādes reizi var izturēt līdz pat 2 mēnešiem.

kobo aura h2o

Izstrādājums var lepoties ar 4 GB iebūvēto atmiņu, kas ir gana, lai saglabātu aptuveni trīs tūkstošus e-grāmatu. Turklāt, ja ar to nav gana, Kobo lolojums atbalsta arī microSD kartes. Patīkami, ka izstrādājums spēj lasīt arī MOBI un EPUB formātus. Ierīce atbalsta Wi-Fi bezvadu savienojumu un tam ir microUSB pieslēgvieta.

Jāatzīmē, ka Kobo ir pašam sava e-grāmatu bibliotēka, kurā atrodami vairāki nekā četri miljoni grāmatu. Kobo var lepoties ar aplikācijām, kas piemērotas gan personālajiem datoriem, gan planšetdatoriem un viedtālruņiem. Rezultātā iesākto grāmatu var turpināt lasīt arī citās ierīcēs.

Sagaidāms, ka Kobo Aura H2O cena būs aptuveni 180 eiro, kas ir vairāk nekā Amazon pieprasītie 110 eiro par Kindle Paperwhite (Wi-Fi). Te gan vēlreiz jāatzīmē, ka 233 gramus smagais Kobo izstrādājums ir ūdens un putekļu drošs.

kobo-aura-h2o_03

Saistītās tēmas: e-grāmatu lasītājikobo

Izsaki savu viedokli