LG Electronics (LG) jaunākā Android wear operētājsistēmas ierīce – LG G Watch R veidpulkstenis – no februāra sākuma nonāks tirdzniecībā Latvijā. LG G Watch R ir pasaulē pirmā pulksteņa veida nēsājama ierīce ar pilnībā apaļu 1,3 collu plastmasas OLED (P-OLED) ekrānu, kura var lepoties ar izsmalcinātu dizainu, kas atgādina tradicionālu rokas pulksteni. P-OLED ekrāns nodrošina dabisku un precīzu attēlu no jebkura skatu punkta, pat spožā saulesgaismā.

Pateicoties Android Wear operētājsistēmai, LG G Watch R nodrošina svarīgu un atbilstošu informāciju tieši nepieciešamajā brīdī un vietā, izmantojot balss atpazīšanas paziņojumus. Ar vairākām LG veselības un fitnesa aplikācijām lietotāji var arī uzraudzīt savu sirdsdarbību, izmantojot iebūvētu fotopletismogrāfijas sensoru. Turklāt viedie paziņojumi lietotājiem nodrošina svarīgus atgādinājumus par neatbildētiem zvaniem un īsziņām, gaidāmajām sanāksmēm, pasākumiem un laika prognozē.

LG G Watch R ir klasisks dizains, kas ietverts izturīgā nerūsējošā tērauda un alumīnija rāmī, un tas aprīkots ar izturīgu 410mAh akumulatoru. Ierīce nodrošina optimālu veiktspēju ar jaudīgo, taču enerģiju taupošo 1.2GHz Qualcomm Snapdragon 400 procesoru, kā arī 4GB atmiņas kapacitāti un 512MB operatīvo atmiņu. Ar IP67 reitingu LG G Watch R ir pilnībā pasargāts no putekļiem un spēj vienu metru zem ūdens darboties līdz pat 30 minūtēm. Turklāt ierīci iespējams aprīkot ar jebkuru 22 milimetru platu siksniņu, tādējādi sniedzot iespēju lietotājam personalizēt viedpulksteni.

LG G Watch R piedāvā sešus jaunus pulksteņu ciparnīcu veidus un uzlabotu enerģijas taupīšanu darbības režīmā. Atjauninājums Android wear operētājsistēmai nodrošinās LG G Watch R ar vēl vairāk funkcijām, tostarp mūzikas atskaņošanu bez interneta pieslēguma. Atjauninājumi tiks nodrošināti nemanāmi ar viedtālruņa palīdzību un īpašnieka atļauju.

LG G Watch R 1[1]

Saistītās tēmas: Android Wearlgviedpulksteņi

Komentāri 4

Leave a Reply

 • oljegs
  January 21, 2015, 16:12

  Nesapratu. Tad tas ir tikai pulkstenis ar procesoru?? Kamera un figņas nav?

  • Ļoļiks
   January 21, 2015, 23:54

   Nē, vecīt. Kameras viņam nav un pirkstu nospiedumu lasītāja arī. Podziņklaviatūras un lukturīša arī nav. TV nerāda, GPS iebūvēts nav. Visas vajadzīgās figņas viņam nav. Dēļ tā sū.a procesora nav vērts pirkt.

   • oljegs
    January 22, 2015, 08:12

    vismaz pēdējās 30 minūtes metru zem ūdens varētu zināt cik ir laiks.

    • zz
     January 23, 2015, 08:24

     Tas nozīmē,ka rokas vari nomazgāt nenoņemot pulkteni, kā arī vari to nēsāt lietus laikā nebaidoties, ka tas var izmirkt un nomirt.