LG Electronics no 6. līdz 9.janvārim Lasvegasā, starptautiskajā elektronikas izstādē CES 2015, prezentēs iespaidīgu televizoru klāstu, kurā tiks iekļauta arī uzņēmuma jaunākā webOS 2.0 Smart TV platforma. LG webOS 2.0 ir īpaši radīta, lai uzlabotu svarīgākās funkcijas, kas pieejamas jaunāko paaudžu Smart TV televizoru modeļos, tādējādi nodrošinot lietotāja pieredzi, ar kuru nespēj sacensties neviena no konkurējošajām platformām. Turklāt, pateicoties sadarbībai  ar tādiem satura piegādātājiem kā Amazon un Netflix, LG televizoru īpašniekiem tiek garantētas plašas skatīšanās iespējas satriecošā 4K izšķirtspējā.

Sākotnēji webOS TV platforma tika izstrādāta, lai risinātu aizvien pieaugošo neapmierinātību ar pārmērīgi sarežģītu Smart TV televizoru saskarni. Koncentrējoties uz trīs elementiem – vienkārša savienošana, vienkārša pārslēgšana un vienkārša izpēte – webOS platforma mūsdienu moderno televizoru sistēmu vadīšanu padarījusi vienkāršāku, kā vēl nekad. Lietotāji jau ir novērtējuši LG pūles – ar webOS platformu aprīkotu televizoru tirdzniecības apjoms, pirmajos divos mēnešos pēc nonākšanas tirgū šā gada sākumā, pārsniedza vienu miljonu vienību, bet astoņos mēnešos pārdošanas apjoms palielinājies virs pieciem miljoniem vienību.

LG webOS 2.0 vienkāršību un ērtumu paceļ pilnīgi jaunā līmenī, vienlaikus pārvaldot vairāk satura, nekā līdz šim. webOS 2.0 piedāvā garu uzlabojumu un iespaidīgu funkciju sarakstu. Lejupielādēšanas laiks ticis samazināts par 60% un piekļuve saturam padarīta ievērojami plūstošāka un ātrāka.

Tāpat jaunums webOS 2.0 ir My Channels (Mani kanāli), kas nodrošina iespēju lietotājiem individuāli pielāgot savus iecienītākos televīzijas kanālus. Quick Settings (Ātrie uzstādījumi) ļauj skatītājiem veikt izmaiņas, nepārtraucot programmu, kuru viņi skatās, bet Input Picker (Ievades atlasītājs) nodrošina iespēju nekavējoties atpazīt pieslēgto ierīci tūlītējai lietošanai.

Pateicoties sadarbībai ar lielākajiem satura piegādātājiem, webOS TV īpašnieki var piekļūt milzīgam Ultra HD satura klāstam, izmantojot tādus pakalpojumus kā Amazon un Netflix. LG webOS Smart televizoriem ir piekļuve Netflix 4K izšķirtspējas saturam, tostarp tādām augsti novērtētām programmām kā House of Cards un Marco Polo. Tikmēr Ultra HD saturs Amazon vietnē piedāvā tādas filmas kā After Earth, Elysium, The Amazing Spider Man 2 un The Da Vinci Code.

LG_webOS_2.0

Saistītās tēmas: lg

Komentāri 12

Leave a Reply

 • Latvietis
  December 29, 2014, 21:44

  Vai BOOT.LV devušies garajās ziemas brīvdienās? Jau kādu laiku nav nekādu jaunumu. Vai tad tā drīkst darīt šajā digitalizētajā laikmetā?

  • Lasītājs
   January 4, 2015, 10:02

   Piekrītu Latvietim. Ja jau rakstāt kā ir jaunumi katru dienu tad rakstiet šos jaunumus

 • Oliņa
  December 25, 2014, 03:19

  Man liels kauns, ka boot.lv nevar radīt pietiekāmi apjomīgu lasmvielas apjomu. Man Ir Jums jautājums, kurš lohs pērk pie jums iespēju izvietot reklāmu? Varbūt Jums cienīgie entuziāsti vajadzētu censties izveidot kaut ko cienīgu, nejau veidot komerciālu mēslu uz “nekā”” bāzes? Pateikšu godīgi , kadreiz pie Jums bija krietni interesantāk :)

 • Prusljix
  December 19, 2014, 16:54

  Visi normāli cepas :D
  LG paziņoja, ka prezentēs jaunu os nākošgad. Nekur nav teikts, kas saņems un kas nesaņems šo jauninājumu, bet letiņi jau šausmās :D

  • benq
   December 24, 2014, 23:03

   Nu tiesa kas tiesa, bet tā pat kā to dara visi telefona ražotāji, androidi utt… Tā pat būs arī ar šo web os 2 ….

 • User2
  December 18, 2014, 21:07

  Jā, diemžēl LG vēl nesataisot līdz galam iepriekšējo OS, jau laiž klajā jaunu un veco vispār pamet novārtā un tas viss notiek tikai 1 gada laikā. Uzticība LG brendam tiek zaudēta. pirmajam webOS bija milzīga reklāma, fantastiska lieta, bet kad jālieto, tad stipri bremzē un daudzas lietas nav vispār pabeigtas, kā, piemēram, qicksettings sadaļa – lai tai piekļūtu, jāiet visiem settingiem cauri. Pat skaņu šad tad nevar pagriezt, kad televizors ar kaut ko nomocījies jūtas.
  Nemaz nerunāsim par to, ka attēla uzlabošanas funkcijas netiek galā ar LV televīziju raidītā nekvalitatīvā signāla apstrādi, radot jocīgus kropļojumus – tos veikalā neredzēsi :D

  • :P
   December 21, 2014, 09:38

   qicksettings pameklē uz pults. Man ir Q poga un viss iet ar vienu piespiedienu. :P

  • Tas pats Jānis
   December 20, 2014, 09:56

   Smart funkcija ir kā smuka rotaļlieta, kas parastajiem nemaz tā īsti nav nepieciešama.
   LV televīzijas? Kādas? Tās kas rāda vācu, krievu un turku seriālus un reklāmas, reklāmas un vēl reklāmas. Paldies, bet to neskatos.
   Savukārt dvbapi atvēršana, lai cilvēki var normāli pielādot, kaut vai savas Viasat oficiālās kartes, jau būtu solis pareizajā virzienā, bet ko tur cerēt…

   • Tm
    January 4, 2015, 12:42

    Vai tu vispār kādreiz esi apskatījies LTV1 un LTV7 programmu?

  • iDmore
   December 19, 2014, 23:45

   Skarbi, bet savā ziņā pievienošos..

 • User
  December 18, 2014, 17:19

  Žēl tikai ka par iepriekšējās paaudzes modeļiem nav padomāts… Teļukus nemaina tik bieži kā telefonus un ja tu esi nopircis īsi pirms WebOS iznākšanas TV vēl ar veco OS, tad jākož pirkstā… būtu piedāvājuši apdeitot arī vecajiem OS… sliktāk jau kā ar tagadējo OS nebūtu…

  • frii
   December 18, 2014, 21:38

   Nezinu.. Mans LG visu laiku updeitojas pats.. gan jau būs OS 2 arī.