LG WebOS 2.0 ir atjaunināta versija kompānijas unikālajai WebOS Smart TV operētājsistēmai, kas sākotnēji tika izstrādāta, lai padarīt televizoru pārvaldi vienkāršu un novērstu aizvien pieaugošu neapmierinātību ar pārmērīgi sarežģītām televizoru izvēlņu sistēmām. LG webOS 2.0 ir īpaši radīta, lai uzlabotu svarīgākās funkcijas, kas pieejamas jaunāko paaudžu Smart TV televizoru modeļos, tādējādi nodrošinot lietotāja pieredzi, ar kuru nespēj sacensties neviena no konkurējošajām platformām. Lai arī vizuālā atšķirība starp sistēmas pirmo un otro versiju varētu nešķist saskatāma, webOS 2.0 nodrošina vairākus jaunus pilnveidojumus un uzlabojumus salīdzinājumā ar sākotnējo piedāvājumu.

Ātrāks ielādes laiks

WebOS iedarbināšana tagad kļuvusi krietni ātrāka – Home Launcher aktivizēšanas un aplikāciju palaišanas laiks ticis samazināts par 70%. Uzlabojumi panākti ar sistēmas optimizācijas palīdzību, kas ievērojami samazina ieslēgšanas un viedo pakalpojumu ielādes laikus.

Jauns ērtību līmenis

Jaunums WebOS 2.0 ir funkcija My Channels. Ta nodrošina iespēju lietotājiem individuāli pielāgot savus iecienītākos televīzijas kanālus, lai nodrošinātu lielāku ērtību. Tāpat tikusi uzlabota arī Live Menu funkcija – soļu skaits, kas nepieciešams noteiktas manipulācijas veikšanai, ticis ievērojami samazināts salīdzinājumā ar WebOS 1.0.

Tāpat jaunums ir Quick Settings, kas ļauj skatītājiem veikt izmaiņas, nepārtraucot programmu, kuru viņi skatās. Operētājsistēmā WebOS 1.0 uzstādījumu lapa aizklāja pusi ekrāna un bija krietni sarežģītāka lietošanā. Visi jaunie Quick Settings piedāvā gaumīgu un intuitīvu lietotāju saskarnes navigāciju.

Vēl viena būtiska izmaiņa ir Input Picker, kas nodrošina iespēju nekavējoties atpazīt pieslēgto ierīci tūlītējai lietošanai. Operētājsistēmā WebOS 1.0 ievades lapa tika attēlota pāri ekrāna saturam, tādējādi ievērojami traucējot skatīšanās pieredzi.

LG Content store

LG Store ticis pārdēvēts par LG Content store. Jauns veikals ir skaidri un vienkārši lietojams ar lielu daudzumu informācijas par pieejamām filmām un televizijas raidījumiem, padarot to par lieliski piemērotu vietu visai pieejamajai izklaidei. Uzlabota satura pārlūkošana nodrošina iespēju lietotājiem atrast un baudīt viņiem vēlamo saturu bez nepieciešamības pārlūkot lērumu saturu un lapas.

Skaitļi uz LG Magic Remote tālvadības pults

LG Magic Remote tālvadības pults, kas ļauj lietotājiem pa ekrānu vadīt kursoru, pievienojot skaitļu tastatūru. Tādējādi turpmāk jums būs nepieciešama tikai viena tālvadības pults, lai pārvaldītu savu televizoru.

lg-webos_0

Komentāri 12

Leave a Reply

 • Dāvis
  May 30, 2015, 11:53

  KAd tad tas notika, man jau kadus pāris mēnešus ir WEBOS 2 veca ziņa!!!!!!!!!!!

  • ss
   June 5, 2015, 16:44

   Ja, ar skiet ka jau paris menesu atpakal bija kaut kads update un iesledzot paradijas webos 2 vai ka stads, ipasi gan neesmu piefiksejis kadas izmainas ikdienas darbibas

 • ex
  May 21, 2015, 13:50

  ieliec Conax moduli un lieto smart pulti uz nebēdu.

 • saw
  May 19, 2015, 13:09

  Ir kads info par 2014 gada modeļu iespējām uz update ?

 • vai tad nē ???
  May 18, 2015, 18:55

  LTC IPTV pults ir programmējama. Saliec sava mega krutā TV kodus pultī un dzīvo vesels …

  • bb
   May 18, 2015, 19:13

   un ko tas dod? tapat viss notiek caur ltc kastiiti…ieraksti, programma utt

   • Tas pats Jānis
    May 21, 2015, 12:42

    Kad Jūs, neizglītotie, pārtrauksiet uzskatīt, ka LTK interaktīvajā tv ir ieraksts? Tā ir atliktā noskatīšanās uz neilgu laiku!

 • Realitāte
  May 18, 2015, 15:34

  Piekarini šādu skaistu televizoru pie sienas un domā, eh kā es saktīšos teļļuku ar savu kruto pulti, kad pieslēgšu Lattelecom digitālo televīziju!
  Un tad atnāk meistars , novelk vadu pa istabas vidu, uzmet uz televizora kaut kādu kasti, no apakšas uz kasti aizvelk elektrības vadu, interneta vadu un iedod vēl vienu pulti! še draugs, skaties savu jauno smuko TV ar manu pulti un to televizora pulti vari iemarinēt kopā ar rudens gurķiem, jo tev to vairs nevajadzēs!

  • Tas pats Jānis
   May 21, 2015, 12:45

   Tos meistarus tālāk par gaiteni nevajag ielaist – lai uzstāda optikas modemu un taisās, ka tiek… Tālāk pieliekam normālu wifi rūteri, uz televizora uzinstalējam kāda no neLatvijas IPTV operatoru aplikāciju, samaksājam mazu naudu par skatīšanos un skatamies. Ne liekas pultis, ne kastītes, ne vadi pa grīdu.