Kamēr planšetdatori tuvojas savas spozmes augstākajam punktam, viedpulksteņi sāk iekarot arvien lielāku popularitāti. Domājams, ka jau tā augošo konkurenci saasinās arī tehnoloģiju gigants Microsoft, kura centieni iekarot planšetdatoru tirgu nebija tik veiksmīgi kā cerēts.

Kā vēsta medija Forbes izplatītā informācija, Microsoft intensīvi strādā pie uzvelkamas ierīces (domājams – viedpulksteņa), kas debiju varētu piedzīvot jau tuvāko nedēļu laikā, bet pārdošanā nonāktu īsi pirms Ziemassvētkiem.

Microsoft izstrādājums fokusēsies uz fizisko aktivitāšu monitoringu, skaitot lietotāja veiktos soļus, pulsu, sadedzinātās kalorijas un citus parametrus. Tāpat ierīce nodrošinās atsevišķas viedpulksteņiem raksturīgas funkcijas.

Tiek norādīts, ka izstrādājuma akumulators ar vienu uzlādes reizi nodrošinās tā darbību līdz 2 diennaktīm vidējas noslodzes gadījumā. Sagaidāms, ka šī uzvelkamā Microsoft ierīce būs savietojama ar Windows Phone, Android un iOS viedierīcēm.

microsoft

Saistītās tēmas: microsoftviedpulksteņi

Komentāri 7

Leave a Reply

 • 3mf4
  October 22, 2014, 11:22

  Nu wtf, kāpēc jāraksta “uzvelkams”? Ir tik daudz citu vārdu kā apzīmēt, lai man izlasot virsrakstu un tad izlasot visu rakstu nav jādomā, ka tiešām nevajadzēs viedierīci pie vada spraust.

 • Bils
  October 21, 2014, 21:22

  Pilnīgi noteikti arī sapratu, ka akumulatoru varēs “uzvilkt”, kā atsperpulksteni un atspere ražos kinētisko enerģiju, lai lādētu aķi ;)
  Tikai izlasot komentārus, sapratu ka esmu pārpratis :)

 • Anonymous
  October 21, 2014, 19:53

  “Uzvelkamas viedierīces” … viedās apenes? =)

 • nuka
  October 21, 2014, 16:19

  FFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUuuuuuuuuuuuuuuuuuuUUUUUUUUUUUUU

 • Shadow
  October 21, 2014, 14:48

  Varēja labāk uzrakstīt “valkājama”, citādi tiešām liekas, ka būs kā tie vecie rokaspulksteņi, kuriem jāuzvelk atspere, lai turpina iet

 • Vārds
  October 21, 2014, 11:22

  Nu te džekiem ziņās vispār ir viena vienīga kanalizācija – te kaut kas noplūst, te atkal uzvelkams. Vispār jau smieklīgi, vai vismaz ironiski.

 • Oskars
  October 21, 2014, 09:32

  Un es jau sacerējos, ka būs izdomājuši mehāniski uzvelkamas, kā uz atsperes. Un ienāk steam-punk laiki pasaulē.