Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Jau vēstījām, ka Microsoft ir plānojis Nokia nosaukuma maiņu, aizstājot to ar vienkārši “Lumia”. Tagad nosaukuma maiņa norisinās arvien intensīvāk, sasniedzot arī vairākas aplikācijas un citus produktus, kuru nosaukumu agrāk rotāja vārds “Nokia”.

Jāatzīmē, ka no nosaukumu maiņas neizspruks aplikācijas. Piemēram, Nokia Camera aplikācija tagad tiks dēvēta par Lumia Camera, turklāt tā saņems arī jaunas opcijas – Moment Capture un Rich Capture.

Krietni sarežģītāka situācija ir Nokia Cinemagraph aplikācijas gadījumā. Tās uzdevums bija uzturēt kopīgotos attēlus vietnē memories.nokia.com. Informācija vēsta, ka šī vietne tiks slēgta un tās saturs tiks dzēsts janvārī.

Tikmēr saturs, kas atrodas viedtālruņos, netiks ietekmēts, savukārt faili, kas atrodas jau pieminētajā vietnē, būs jālejuplādē un vai citādi jākopē. Microsoft gan nedaudz atvieglojis procesu, ļaujot Cinemagraph saturu augšupielādēt OneDrive mākoņdatošanas servisā.

Jāatgādina, ka aplikāciju nosaukumu izmaiņas esošajos modeļos ieviesīs Windows Phone Denim atjauninājums, kas ierīcēs nonāks līdz gada beigām.

Tikmēr Ķīnas ierīču sertifikācijas centrā parādījies kāds jauns Lumia viedtālrunis, kas slēpjas zem segvārda RM-1090. Noplūdušajos attēlos vairs nav atrodams Nokia nosaukums, taču tā vietā ierīci rotā divi uzraksti “Microsoft”. Ierīces solās būt vidējās klases izstrādājums, kas apgādāts ar 5 collu displeju.

microsoft microsoft lumia

Saistītās tēmas: microsoftnokia

Izsaki savu viedokli