Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Android piedāvā plašu klāstu ar aplikācijām, kas paredzētas jaunāko ziņu lasīšanai. Diemžēl, vairums no tām spēj pastāstīt tikai svešzemju jaunumus.

SIA AITECH veidotā aplikācija “Vēstnesis” piedāvā jaunumus tikai no Latvijas ziņu portāliem, turklāt ļaujot pielāgot, kādu avotu ziņas un kādā apjomā tajā tiks attēlotas.

vestnesis

Vēstnesis (telefonā aplikācijas nosaukums uzrādās ar “ē” burtu) nav jauna aplikācija – tā iepriekšējo reizi atjaunināta  2011. gada maijā, taču tajā attēlojamā satura avotu klāsts ik pa laikam tiek papildināts. Par spīti tās “vecumam”, aplikācija darbojas nevainojami.

Katram ziņu avotam var norādīt, cik daudz jaunumus un no kuras kategorijas, tajā attēlot. Šo izvēlni, kā jau var nojaust, atver pa labi no ziņu avota logo novietotā “uzgriežņu atslēgas” ikona.

2013-02-15 11.46.20

Aplikācijā pieejama arī laika prognozes sadaļa. Lai arī šī funkcija vairumam Android ierīču lietotāju nav nepieciešama, pateicoties ražotāju iekļautajiem ekrāna sīkrīkiem, noteikti netrūks to, kas novērtēs arī šīs sadaļas eksistenci.

2013-02-15 12.13.27

Ik reizi, kad vēlies ātri uzzināt, par ko raksta Latvijas ziņu portāli, Vēstnesis var aiztaupīt daudz laika, ko nāktos iztērēt ievadot tīmekļa adreses (vai izvēloties grāmatzīmes) sava mobilā telefona pārlūkā.

Starp citu, lai arī šī aplikācija nav veidota tā, lai īpaši pielāgotos planšetdatoru ekrāna izmēram un iespējām, tā ir bez problēmām lietojama arī šāda izmēra Android ierīču ekrānos.2013-02-15 12.30.16

Pašlaik “Vēstnesis” rāda ziņas no TVNET, DELFI, Apollo, db.lv, Diena.lv, ir.lv, BOOT.Lv un ltv.lv.

Saistītās tēmas: android

Izsaki savu viedokli