Viedtālruņu izskats, protams, ir gaumes jautājums, taču ne vienmēr ražotājiem izdodas apvienot estētiskās vēlmes ar tehniskajām iespējām. Jaunākā informācija liecina, ka pat iPhone 6 ir saņēmis kādu dizaina iezīmi, ar kuru pat Apple, visticamāk, nelepojas. 

Šoreiz epicentrā ir nonācis 6,9 mm plānā iPhone 6 viedtālruņa 8 MP kameras izcēlums. Kamēr atsevišķos attēlos šis metāla izcēlums ir labi saredzams, citi attēli liecina, ka Apple, izmantojot dažādus bilžu uzņemšanas trikus un, iespējams, attēlu rediģēšanas programmu, cenšas šo izcēlumu noslēpt.

iphone 6 design flaws

Atsevišķi tehnoloģiju portāli, kas pamanījuši Apple pūliņus noslēpt dizaina detaļu, norāda, ka šāda dizaina iezīme ir vairāk negatīva. Pirmkārt, tā neļaus viedtālrunim pieplakt virsmām, un otrkārt, šāds izvirzījums palielina saskrāpēšanas risku.

apple shame design flaws

Tikmēr Sony izmantojis izdevību un norādījis uz nesen prezentētā Xperia Z3 viedtālruņa kameras plusiem. Izveidotajā attēlā ražotājs norāda uz ierīces kameras lieliskajām attēlu uzņemšanas spējām, turklāt kamera nav izcelta uz āru. Vienlaikus gan jāatzīmē, ka Sony izstrādājums ir par 0,4 mm biezāks.

sony mocks apple

Saistītās tēmas: applesony xperia

Komentāri 7

Leave a Reply

 • DF
  September 18, 2014, 09:05

  Raudiet raudiet andoīdisti, negraušu jūsu ilūzijas un neteikšu, ka gan iPhone, gan xperia z, gan htc dizains stipri līdzīgs iPod touch, kurš jau sen iznāca…

  • Ren
   September 18, 2014, 14:00

   Tie tavi 3 minētie aparāti dizainā nav pat nemaz līdzīgi :D
   Ja nu vienīgi to, ka viņiem visiem ir skārienjūtīgi ekrāni un korpuss taisīts no materiāliem, sauc par līdzībām :D

 • zombētais ābuļs
  September 17, 2014, 18:00

  Vai cik smuki pumpa, noģību aiz priekiem trīs reizes, tagad pirms paskatīšanās uz šo daili izleju uz apakštasītes ožamo spirtu un turu zem deguna.

 • Janka
  September 17, 2014, 17:54

  Jāpiemin, ka Sony ir 20.7MP kamera salīdzinājumā ar iPhone 8MP ;)

  • skudra
   September 18, 2014, 08:47

   Jāpiemin, ka kur tie gadi kad MP skaits bija kameru kvalitātes mēraukla.
   Spēks slēpjas lēcās :)

 • kaut kas
  September 17, 2014, 16:14

  Ta ka es nekadus coverus nelietoju, man tas varetu but liels minuss, bet ta ka jau esmu tapat nolemis pamest Apple saimi, tad par to galvu vairs ipasi nelauzu.

 • RmaxLV
  September 17, 2014, 16:06

  Nekas jau tur tajā 6 ābolā īpaš nav,līnijas atgādina manu htc nedaudz.. Par to izvirzījumu runājot, lielākā daļa lietotāju tā pat izmanto keisus, un tas izvirzījums principā varētu ieaugt keisā un paslēpties