Pēdējā laikā baumas iezīmē visai skaidru gaidāmā iPhone 6 debijas datumu, taču tagad to netieši apstiprina arī Apple, izsūtot ielūgumus uz kādu septembrī gaidāmu prezentācijas pasākumu.

Ja iepriekš izskanēja neoficiālas ziņas, ka iPhone 6 (un arī gaidāmais iWatch viedpulkstenis) debitēs 9. septembrī, tad šo informāciju apstiprina Apple izsūtītie ielūgumi uz kādu 9. septembrī plānotu pasākumu. Vairāk gan neko pieejamais attēls neatklāj, ja neskaita frāzi “Wish we could say more” (kaut mēs varētu pateikt ko vairāk).

apple 9.9.2014

Protams, pastāv iespēja, ka Apple ir sagatavojis pārsteigumu un iPhone 6 debiju 9. septembrī nepiedzīvo, taču šāds scenārijs ir visai maz ticams.

Līdz šim mums ir zināms visai daudz par gaidāmo Apple viedtālruni, taču nekas no tā visa nav oficiāli apstiprināts. Gaidāmā telefona ekrāna izmērs būs 4,7 collas, taču 5,5 collu versijas (baumotais nosaukums – iPhone 6L) debija tiks pietaupīta vēlākam laikam.

iphone 6

Jau iepriekš ir noplūdusi visai plaša ierīces tehniskā specifikācija, kuru papildina arī ierīces attēli. Tiesa, pieejamā informācija ir tik plaša, ka liela daļa no tās nonāk pretrunā ar sevi. Vēl joprojām tiek lauzti šķēpi par to, vai viedtālrunis saņems izturīgo safīra displeju. Tāpat ir pieejama pretrunīga informācija par operatīvās atmiņas apjomu, kā arī izstrādājuma cenu.

Visai skaidrs gan ir fakts, ka visas šaubas un neziņu kliedēs 9. septembris, kad ir plānota šā gada, iespējams, gaidītākā tālruņa debija.

iphone 6 leak

Saistītās tēmas: apple

Komentāri 6

Leave a Reply

 • ...
  August 31, 2014, 20:41

  forši jau pa lielam, bet nepatīk jaunais dizains, iphons tīri patīk dēļ OS un 4/5 dizaina.

  • User
   September 1, 2014, 08:53

   Par dizainu runājot, arī iepriekšējie iPhone modeļi pirms oficiālās prezentācijās spiegu bildēs izskatījās slikti. Bet kad oficiālajā prezentācijā tas parādās pareizās gaismās ir pavisam cita lieta.

   • ...
    September 1, 2014, 09:53

    atliek tikai uz to arī cerēt, jo dotā brīža bildēs izskatās plastmasīgs.

 • dzenis
  August 31, 2014, 15:15

  no one cares

 • DF
  August 30, 2014, 14:00

  Apple keynote u.c. pasākumus ir prieks skatīties, nevar salīdzināt ar citiem, lai gan vairs nav tas, kas ar Stīvu, bet prezentācijas stils ir palicis tāds pats.

 • Toms
  August 29, 2014, 20:07

  Lai nu kā, bet gaidīšu ar nepacietību keynote, pirkt gan visticamāk, ka nepirkšu jauno Apple produktu.