Viens no gaidītākajiem jaunumiem Apple vakardienas prezentācija noteikti bija jaunie iPhone 6S un iPhone 6S Plus viedtālruņi.

iPhone6s-2Up-HeroFish-PR-PRINT

Dizaina ziņā Apple pārsteigumus nesagādāja, kā jau ierasts, S sērijas ierīces būtiski neatšķiras no iepriekšējiem modeļiem, piedzīvotas mazas izmaiņas svarā un izmēros. Papildus iepriekš ierastajām iPhone krāsām, 6S sērijas modeļi tiks piedāvāti rožu zelta, jeb rozā krāsā. iPhone 6S Plus ir aprīkots ar 5.5 collu displeju, savukārt iPhone 6S – ar 4.7 collu.

Ja vizuālās izmaiņas ir teju nemanāmas, tad korpusa uzbūves ziņā gan Apple ir pacentušies, veidojot ierīci no izturīgāka, 7000 sērijas alumīnija, kā arī displeju pārklājot ar izturīgāku aizsargstiklu.

iPhone6s-RoseGold-BackFront-HeroFish-PR-PRINT

iPhone 6S sērijas ierīces ir aprīkotas ar jauno A9 mikroshēmojumu, kurš procesora ziņā ir par 70%, savukārt grafikas ziņā – par 90% ātrāks, salīdzinājumā ar tā priekšgājēju. M9 līdz-procesors nu ir iebūvēts galvenajā mikroshēmojumā, kas ļauj tam visu laiku būt ieslēgtam.

Kā viens no būtiskākajiem jaunumiem ir 3D Touch displeja tehnoloģija, kas atpazīst pieskārienu stiprumu, attiecīgi piešķir jaunu dimensiju multi-touch iespējām. Kā Apple demonstrēja 3D Touch varēs izmantot, lai priekškatītu e-pastus, dažādas saites, definītu darbības aplikācijām vēl pirms to atvēršanas, dažādās spēlēs, kā arī citur.

Kā jau tika gaidīts, tad Apple atjauninājuši viedtālruņos iebūvētās kameras, nu tās ir 12 megapikseļu, kā arī kameru uzbūvē iekļauta jauna tehnoloģija, kas uzlabošot krāsu atainojumu. Jaunie iPhone spēj uzņemt 4K izšķirtspējas video.

Priekšā novietotās kameras nu spēj uzņemt attēlus piecu megapikseļu izšķirtspēju un selfiju cienītājiem, Apple arī šo kameru pamanijušies nodrošināt ar zibspuldzes iespēju – attēla uzņemšanas brīdī displejs tiks izgaismots līdz pat trim reizēm spožāk kā standartā.

iPhone6s-4Color-RedFish-PR-PRINT

Tāpat arī Apple atjauninājuši Touch ID pirkstu nospiedumu lasītāju, uzlabojuši LTE un WiFi savienojumus.

Lielajās valstīs iPhone 6S un 6S pārdošanā nonāks 25. septembrī, pēc tā ierīču pieejamābi pakāpeniski tiks paplašināta. Prezentācijā Apple norādīja, kā viedtālruņu cenas tiks saglabātas iepriekšējās paaudzes ierīču līmenī.

Komentāri 9

Leave a Reply

 • Terminators
  September 12, 2015, 10:00

  “S” modeļi jau vienmēr ir bijuši kā esošā modeļa neliels ”facelift”, nevis jauns telefons ar domu aizvietot pamatmodeli. Tāpat kā mašīnām starpmodelītis līdz nākamajam modelim :)
  Man liekas ļoti normāli uzlabojumi.
  Lietoju, 6 jau gandrīz gadu – super telefons, esmu ārkārtīgi apmierināts :)

  Pirkšu nākamo modeli tad, kad būs kāda jūtama virzība baterijas attīstībā, ceru, ka jau 7tajā :)

 • edgars
  September 10, 2015, 15:41

  Negribas lasit to rakstu, bet minesu vini prezenteja gadus vecus iphone tikai jauna krasa???

  • McAbols
   September 10, 2015, 19:19

   Nu tā varētu teikt.
   Es uzskatu, ja Tev jau ir iPhone 6, tad nav nekādas jēgas pirkt 6s. Touch ID pietiekami ātri strāda 6tajam. 3D Touch vispar hujņa, “ķipa” kruts būsi. Pilnīgi nevajadzīga fīča pec manam domām.
   Vienīgais kas piesaista ir jaunā kamera un nekas cits.
   Ja nu lieto 5 vai 5s, tad gan ir verts pirkt labāk 6s nekā 6. Bet ja jau lieto 6, tad nav jēgas lieki izmest naudu. Labāk gaidīt 7to.
   Esmu šoreiz vīlie Apple. Cheer!

   • Gizmodo
    September 10, 2015, 19:58

    Visa industrija ir vīlusies.

    • VIP
     September 11, 2015, 15:28

     Lietoju 5S un joprojam neredzu vajadzibu neko mainit. Viss strada perfekti.

     • īstenais apple fans
      September 11, 2015, 16:36

      visi tevi varbūt uzskata par omi? Ja tev nav pēdējā modeļa, tad tu neesi nekas. Ne par velti katrs nākamais modelis ir par 10% labāks ar wow un incredible funkcijām.

 • Abolitis
  September 10, 2015, 10:50

  iPhone 6S Plus ir aprīkots ar 6.7 collu displeju, savukārt iPhone 6S – ar 5.5 collu. ???????????

  Kaut ko nejauc? 6s 4.7 6sPlus 5.5

  • BOOT.Lv
   September 10, 2015, 11:00

   Paldies par vērīgumu, labots!

 • Djsk
  September 10, 2015, 10:27

  Diemžēl ,nekā īpaša :(