Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Kompānija Archos viedtālruņu piedāvājums sastāv no budžeta klases pārstāvjiem, taču vakar Parīzē uzņēmums prezentēja ierīci, ko varētu dēvēt par kompānijas “augstā gala” viedtālruni. Patīkami gan, ka uzņēmums ir saglabājis tradīciju apgādāt savus ražojumus ar draudzīgu cenu.

Archos 50 Diamon ir apgādāts ar 5 collu 1080p izšķirtspējas IPS displeju. Ierīces aizmugurē novietota 16 MP kamera, ko papildina LED zibspuldze, bet priekšpuse novietota 8 MP kamera.

Ātrdarbību nodrošina 64 bitu Qualcomm Snapdragon 615 procesors, kas lepojas ar četriem Cortex-A53 kodoliem, kuru maksimālā darbības frekvence sasniedz 1,7 GHz, un četriem Cortex-A53 kodoliem, kas darbojas ar 1 GHz frekvenci, un 2 GB operatīvo atmiņu.

Iebūvētās atmiņas apjoms sasniedz 16 GB, bet enerģijas rezerves nodrošina 2700 mAh akumulators. Jāatzīmē, ka ierīce atbalsta LTE Cat.4 tīklu standartu, ļaujot lejupielādēt failus ar maksimālo ātrumu 150 Mbps un augšupielādēt ar ātrumu 50 Mbps. Operētājsistēmas funkcijas veiks Android 4.4.4.

Ierīces izmērs ir 146 x 70,4 x 8 mm, bet svars sasniedz 146 gramus.

Jāatzīmē, ka Archos 50 Diamond būs nopērkams par nepilniem 200 eiro, bet veikalu plauktos tas nonāks tikai nākamā gada sākumā.

diamond-600x361

Saistītās tēmas: archos

Izsaki savu viedokli