Aktuāls

Oracle: gatavība vispārējās datu aizsardzības regulas ieviešanai ir zema

IT sasniegumi, bizness

”Tele2” grupa izziņo jaunu IT stratēģiju, piesaistot partnerus

Sakaru pakalpojumi

Microsoft vienojas par sadarbību ar starptautisku riska kapitāla fondu

IT sasniegumi, bizness

“Tele2” 2017. gadā pārdevis rekordlielu telefonu skaitu

Sakaru pakalpojumi

LG un ”HERE Technologies” uzsāk sadarbību pašbraucošo automašīnu jomā

Auto, Moto

”Huawei Mate 10 Pro” atzīts par 2017. gada iemīļotāko viedtālruni

Tālruņi, mobilās ierīces

“Tele2” apvieno spēkus ar “Deutsche Telekom”

Sakaru pakalpojumi

Itin bieži kompāniju jaunākos flagmaņus vajā dažādas problēmas, lielākajā daļā gadījumu tās ir labojamas ar programmatūras atjauninājumu palīdzību, taču ir arī tādi gadījumi, kad šīs problēmas ir ražošanas procesa nepilnības, piemēram, kā tas ir iPhone 6 Plus gadījumā. Jaunākā informācija vēsta, ka no korpusa kvalitātes problēmām cieš arī jaunais Galaxy Note 4 viedtālrunis.

Jau pagājušās nedēļas nogalē Samsung jaunākais planšettelefons nonāca pārdošanā Dienvidkorejā. Pirmie lietotāji norādījuši, ka viedtālruņa korpuss neliecina par augstākās kvalitātes ražošanas procesu. Proti – sprauga starp metālu, kas apjož ierīces sānus, un displeja paneli ir tik liela, ka tajā var ievietot vizītkarti vai divas A4 lapas.

galaxy note 4

Saprotams, ka šāda informācija visai strauji izplatījusies internetā un ir sasniegusi pat Samsung darbinieku ausis, kas snieguši komentāru tehnoloģiju portālam Trusted Reviews.

Samsung norāda, ka pieminētā problēma neietekmē nedz Galaxy Note 4 darbības kvalitāti, nedz tā funkcijas. Tāpat kompānija var garantēt pircējiem, ka visi Galaxy Note 4 viedtālruņi atbilst kompānijas striktajām ražošanas un kvalitātes kontroles prasībām.

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Izsaki savu viedokli