Šā gada pavasarī viedtālruņu tirgu pāršalca revolūcijas vēji, jo pārdošanā nonāca flagmaņu killeris – OnePlus One. Tiesa, ierīces pieejamība vēl joprojām ir stipri ierobežota, taču tas nav traucējis kompānijas darbiniekiem izpļāpāties par otrās paaudzes OnePlus viedtālruni.

Aprīlī debitējušais OnePlus One bija īsta medusmaize tehnoloģiju entuziastiem, jo tālrunis tika veidots no augstas kvalitātes materiāliem, lepojās ar labas kvalitātes displeju, jaudīgiem dzelžiem, spējīgu kameru, energoietilpīgu akumulatoru un personalizējamu operētājsistēmu. Turklāt tas viss bija (un vēl joprojām ir) pieejams par summu, kas sastāda pusi no vidēja flagmaņa cenas.

Tagad viens no OnePlus vadošajiem darbiniekiem ir pavēstījis jaunu informāciju par nākamās paaudzes viedtālrunis, kas saņems nosaukumu Two.

OnePlus Two debitēs nākamā gada otrajā vai trešajā ceturksnī. Ierīce, salīdzinot ar šogad debitējušo One, visticamāk, būs mazāka izmēra vai arī saņems versiju, kas būs kompaktāka izmēra. Tas tikšot darīts, lai izpatiktu tiem patērētājiem, kas dod priekšroku kompaktāka izmēra viedtālruņiem.

Sagaidāms, ka arī OnePlus Two gadījumā darbosies ielūgumu sistēma, kas saņēmusi ne mazums kritisku atsauksmju.

Arī OnePlus One gadījumā vēl joprojām darbojas jau pieminētā ielūgumu sistēma, taču jau sākot ar oktobrī to papildinās tradicionālā pasūtīšanas sistēma. Lieki piebilst, ka liela daļa no viedtālruņa gribētājiem to vēl nav saņēmuši savā īpašumā.

oneplus one

Saistītās tēmas: oneoneplus

Komentāri 6

Leave a Reply

 • janis
  October 2, 2014, 12:53

  Laikam ir ļoti sāpīgi, kad pašam ir aifons kas ir 2-3x dārgākas ar 2-3x sliktāku specifikāciju :d
  vairāk šādus ražotājus tirgū!

 • trollis
  October 2, 2014, 09:23

  Eu gudrie rējēji, parādat kaut ko labāku tajā cenu segmentā…

  Pērciet savus zīmolus un nedirsiet te.

 • lol
  October 1, 2014, 15:28

  Vins ir tikai tik populars TIKAI del tiem ielugumiem :D bezmaksas reklama vinjiem kad visi spamo visur un kauc pec ielugumiem, taa nekas iipash tajaa telefona totali nav un vajadzeja vinjam vien ap $200 maksat.

  • tas_pats
   October 1, 2014, 22:56

   vai vari nolikt pretī ko labāku par to cenu ? a to plika iršana…

 • Ous
  October 1, 2014, 11:54

  ņemot vērā tos ielūgumus, un to, ka arī ar ielūgumu sūta uz ļoti maz valstīm, tas telefons nam nemaz itk pievilcīgs kā varētu likties

  • Tas pats Jānis
   October 1, 2014, 14:52

   Nav jau problēma nopirkt internetveikalos – pasūtam, samaksājam un pēc nedēļas lietojam.