Lai uzņemtu foto ir nepieciešama gaisma. Ja gaismas ir par maz, jābalansē starp ilgāku ekspozīciju un/vai augstāku matricas gaismjutību. Fotogrāfējot no rokas talkā lieti var nākt optiskā stabilizācijas sistēma, kas kompensē roku svārstības un, attiecīgi ļauj iegūt asākaus attēlus, kā arī fotografēt ar ilgāku ekpozīciju.

iphone-6s-camera-640x322

Pirmais Apple viedtālrunis, kurš aprīkots ar optiskās attēla stabilizācijas sistēmu bija pagājušajā gadā izlaists iPhone 6 Plus.

Aizvakar tehnoloģiju gigants prezentēja savus jaunākos viedtālruņus, kas salīdzinot ar paaudzi vecākajām ierīcēm, aprīkoti ar uzlabotām kamerām, kuras nu spēj uzņemt 12 megapikseļu attēlus.

Kā izrādās, tad arī iPhone 6S ierīču sērijā Apple nolēmuši optisko attēla stabilizāciju piešķirt vien lielākajam iPhone 6S Plus viedtālrunim.

Jau pagājušajā gadā Apple tika kritizēti par šādu izvēli, taču ņemot vērā to, ka uzņēmums nav veicis izmaiņas, acīmredzot tā ir viņu vēlme piešķirt papildus vērtību iPhone sērijas lielākajam pārstāvim.

Komentāri 4

Leave a Reply

 • smaragds
  September 13, 2015, 17:36

  iistaa teema par ko rakstiit – apple kamera. Ja vajag foto, tad ir jaalieto vienalga kas cits nevis telefona kameras – nevienam tak nav kvalitaate, runaa tikai, ka viss smuki un super. Nav tak vietas kur vispaar uzbuuveet kameru telefonaa. Stulbums.

 • Starpene
  September 11, 2015, 16:50

  “Ar starp” virsrakstā… Vat ze F?

 • Komentētājs
  September 11, 2015, 09:43

  Manuprāt, tā nav nekāda izvēle, bet gan iespēja – jo stabilziācijai ir nepieciešama vairāk fiziskā vieta, un acīmredzot mazajā iPhone 6 un 6S tās vietas tur vienkārši nav, taču tā kā iPhone 6 Plus un iPhone 6S Plus ir fizisiki lielāks, tajā ir vairāk vietas, līdz ar ko tehnoloģiju ir iespējams ietilpināt

  • Kā tad
   September 11, 2015, 09:50

   Marš uz skolu mārketingu mācīties!