Asus atjauninājuši Fonepad 7 planšettelefonu, aprīkojot to ar četru kodolu Intel Atom procesoru, kā arī uzlabotu kameru.

Jaunā Asus Fonepad modeļa numurs ir FE375CL, ja iepriekšējais modelis bija aprīkots ar Intel Atom Z2560 divu kodolu procesoru, kurš darbojas 1.6 gigahercu takts frekvencē, tad jaunās iekārtas dvēsele ir 1.3 gigahercu četru kodolu Intel Atom Z3530.

Planšettelefonam ir 7 collu 1200 x 800 pikseļu izšķirtspējas displejs. Operatīvās atmiņas apjoms ir 2 gigabaiti, savukārt iebūvējamās, atkarībā no modeļa 8 vai 16 gigabaiti, kas paplašināmi ar microSD atmiņas kartēm. Par attēlu un video uzņemšanu parūpēsies aizmugurē novietotā 5, kā arī priekšpusē atrodamā 2 megapikseļu kamera. Ierīci darbina Android 5.0 Lollipop operētājsistēma.

Ierīce atbalstīs LTE savienojumu. Šobrīd zināms, ka jaunā Fonepad 7 tirdzniecība tuvāko pāris nedēļu laikā tiks uzsākta Taivānā, ierīces aptuvenā cena būs 250 ASV dolāru robežās. Par to, kad Fonepad tirdzniecību plānots uzsākt Eiropā, pagaidām ziņu nav.

asus_fonepad_7_fe375cl_official

 

 

 

Saistītās tēmas: asusfonepadplanšettelefoni