Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Kopš vakardienas Bite klienti var baudīt 2 jaunus pakalpojumus, kas var padarīt telefonu lietotāju dzīvi nedaudz patīkamāku.

Pirmo jaunumu daļa Bite klientu jau ir pamanījuši paši – tas ir HD Voice, jeb vienkāršā valodā – augstas skaņas kvalitātes balss zvans. Šis pakalpojums ir pieejams visiem Bite klientiem bez maksas un to nav īpaši jāaktivizē.

Atkarībā no apkārtējās vides apstākļiem, tiek iegūta ne vien dabiskāka zvanītāja balss skaņa, bet arī pamatīgi noslāpēti fona trokšņi, kuri nereti traucē saprast sarunu biedra sacīto. Izmantojot HD Voice balss zvanu, trokšņainā vidē vairs nenāksies pacelt balss skaļumu, lai palīdzētu sarunu biedram saprast Tevis teikto!

Lai izbaudītu HD Voice sniegto skaņas kvalitāti, jāizpilda vien šādi nosacījumi:

  • Zvans jāveic Bite tīklā Latvijā (pakalpojums nav pieejams, ja viens no sarunas dalībniekiem ir cita tīkla lietotājs)
  • Abiem telefoniem jāatbalsta HD Voice tehnoloģija (saraksts ar pārbaudītajiem, saderīgajiem telefoniem skatāms Bite vietnē)
  • Pagaidām, HD Voice baudīšanai, abiem telefoniem jāatrodas 3G pārklājumā, taču pavisam tuvā nākotnē HD Voice darbosies arī 2G tīklā

Otrais Bite jaunums ir datu lietojuma un rēķina informācijas sīkrīks Android ierīcēm.

Šī aplikācija telefona ekrānā rāda aktuālo Bite rēķina summu un izlietoto megabaitu skaitu. Laikā, kamēr sīkrīks ir redzams ekrānā, informācija nepārtraukti tiek atjaunināta.

Viena no Bite Megaprieku kontroles rīka funkcijām, ko novērtēs bērnu vecāki, ir iespēja pievienot savas Android ierīces sākumekrāniem sīkrīkus ne tikai ar sava Bite pieslēguma (vai priekšapmaksas kartes), bet arī citu telefonu rēķinu informāciju atainojošus sīkrīkus.

Bite

Tā kā pievienojot citu (ne sava telefona) numuru sīkrīkus, jāievada drošības kods, kas tiek piegādāts SMS veidā uz attiecīgo numuru, lietotāji var būt droši, ka informācija par viņu rēķiniem nav pieejama svešiniekiem.

Ja sīkrīks tiek izmantots lai parādītu Bite pieslēguma informāciju, tas rāda izmantoto MB daudzumu un esošo rēķina summu.

Sīkrīku izmantojot Bite karte informācijas parādīšanai, tas uzrāda izmantot MB skaitu, kā arī informāciju par kartes kredīta atlikumu un derīguma termiņu.

bite sikriks

Saistītās tēmas: bitebite latvija

Izsaki savu viedokli