BlackBerry pamazām turpina atklāt informāciju par savu pirmo viedtālruni, kurš aprīkots ar Android operētājsistēmu. Šoreiz publicēts video.

BlackBerry Priv viedtālrunis būs aprīkots ar slaidera tipa tastatūru, kas paslēpta zem ierīces 5.4 collu displeja. Ekrāna abas malas būs noapaļotas, līdzīgi kā Samsung Galaxy S6 Edge. Ierīcē iebūvēta Schneider-Kreuznach sertificēta kamera, lai arī paši BlackBerry neatklāj šīs kameras izšķirtspēju, neoficiāli avoti ziņo, ka tā būs 21 megapikselis.

Pagaidām nav zināms kad gaidāma ierīces oficiālā prezentācija un tirdzniecības uzsākšana, taču ņemot vērā, ka BlackBerry jau uzsākuši priekšreģistrāciju, līdz BlackBerry Priv prezentācijai nebūtu ilgi jāgaida.

Komentāri 5

Leave a Reply

 • aigi
  October 21, 2015, 13:50

  Gaidu, gaidu, gaidu

 • zāļēdājs
  October 19, 2015, 19:28

  Augstprātīgie kanādas idioti pacietīgi pagaidīja, kamēr blackberry aiziet pa skuju taku un tagad vaigus piepūtuši, putām iz pakaļām metas kaut ko ķert un grābt, lai iekustinātu savu nosprāgušo zīmolu. Ja viņi uzreiz pēc sava gļukainā BB OS kaunpilnās izgāšanās, būtu pievērsušies andriod OS, to attiecīgi modificējot, nevis radot pilnīgi nelietojamo palybook OS un BB OS 10, uz šo brīdi viņi daudzmaz turētos virs ūdens un nevilktos kā ēna visiem aiz muguras.

  • briedis
   October 20, 2015, 21:10

   varbūt BB ir PAR privātumu?
   tapec, arī viņiem ir savs lietotāju pulks.

   • privātnieks
    October 20, 2015, 21:56

    Tici man, standarta BB ir tikpat ‘privāts’, kā jebkurš mūsdienu smatrfons. BB lietotāju “pulks” ir cietpauri, kas spītīgi nevēlas izvilkt savas galvas no smiltīm.

 • vimba
  October 19, 2015, 16:37

  Beidzot atkal kāds mob.t ar podziņām. Beigsies šobrīdējais līgums par S5 iešu meklēt rokās.