Cat phones paziņo par savu jauno flagmani – CAT S60 – pasaulē pirmo viedtālruni ar iebūvētu termokameru un viedtālruni ar pasaulē lielāko ūdensizturību. Ierīce tiks prezentēta Mobile World Congress 2016 Barselonā.

Cat S60 ir iebūvēta pasaules līdera siltuma attēlveides tehnoloģijās – FLIR termokamera, kas ļaus Cat tālruņu lietotājiem pirmajiem pasaulē izmantot savus viedtālruņus, lai atklātu, piemēram, siltuma zudumus ap logiem un durvīm, lai fiksētu mitrumu un nepietiekamu izolāciju, identificētu elektroierīču un shēmu pārkaršanu un redzētu pilnīgā tumsā.

Siltuma kamera vizualizē siltumu, kas ir neredzams ar neapbruņotu aci, uzsverot temperatūras kontrastus. Tā var uztvert siltumu un izmērīt virsmas temperatūru 15 līdz 30 metru attāluma un darbojas arī caur, piemēram, dūmiem, pieļaujot visdažādākās izmantošanas iespējas būvniekiem, komunālo pakalpojumu darbinieki, āra sporta entuziastiem un avārijas dienestu darbiniekiem.

Cat S60 ir arī ūdensizturīgs vienu stundu līdz pat 5 metru dziļumam, kas ļauj to izmantot kā zemūdens kameru, kas paplašina mobilo tehnoloģiju izmantošanas iespējas un robežas.

“Lai izceltos šodienas viedtālruņu tirgū, ir nepieciešama patiesa inovācija, un mēs esam lepni sadarboties ar FLIR, lai paziņotu par pasaulē pirmo šādu produktu,” sacīja Pīters Stefens, Bullitt Group vadītājs, kas ir Caterpillar mobilo ierīču ražotājs. “Cat S60 ir sasniegums viedtālruņu jomā. Mēs priecājamies, ka turpmāk Cat lietotāji ikdienā varēs izmantot siltuma noteikšanas tehnoloģiju neskaitāmās situācijās.”

“Mēs esam gandarīti sadarboties ar Bullitt Group jaunākā Cat tālruņa tapšanā, lai iebūvētu mūsu siltuma kameru atzītajā un industrializētajā viedtālrunī, un radītu patiesi novatorisku un revolucionāro mobilo produktu,” teica Endijs Teičs, FLIR prezidents un izpilddirektors. “Cat S60 piedāvā mobilo sakaru lietotājiem visā pasaulē jaunas iespējas – „sesto sajūtu”, ko var piedāvāt tikai termiskā attēlveide.”

Cat S60 ir arī pasaules līmeņa izturības viedtālrunis. Tas pārsniedz militāro specifikāciju, ir konstruēts, lai izturētu kritienu uz betona no 1,8 metru augstuma, tas ir putekļus necaurlaidīgs, kā arī ūdensizturīgs. Tā īpaši spilgto ekrānu var saskatīt spilgtā saules gaismā un skārienekrānu var kontrolēt ar mitriem pirkstiem vai cimdiem. Ekrāna aizsardzību nodrošina jaunākais Corning® Gorilla® Glass 4.

Cat S60 parametri:

 • Rūdīts Die Cast korpuss
 • Kritiena izturīgs līdz 1,8 m, MIL Spec 810G
 • Īpaši spilgts ekrāns (540 nitu), Gorilla Glass 4
 • 4.7″ HD kapacitatīvais daudzskārienu ekrāns, kas darbojas ar mitriem pirkstiem un cimdiem
 • Optimizēta akumulatora darbība (3800mAh)
 • Augstas kvalitātes audio (> 105dB)

 • 13 MP galvenā kamera, kas darbojas zem ūdens, ar duālo zibspuldzi, 5MP priekšējā kamera
 • 4G LTE

 • Snapdragon 617 astoņkodolu procesors
 • 32GB ROM, 3GB RAM

 • Android™ Marshmallow

 • FLIR siltuma kameras lietotne ar MSX tehnoloģiju; fotoattēlu, panorāmas attēlu un video uzņemšana; maināmas siltuma paletes; temperatūras punkta mērītājs; minimālās, maksimālās un vidējās temperatūras dati

Cat S60 tiks prezentēts Mobile World Congress, kas no 22.-28.februārim notiks Barcelonā, CS80 stendā. Tālrunis būs nopērkams par € 649.

Komentāri 3

Leave a Reply

 • Tas pats Jānis
  February 19, 2016, 12:52

  CAT kā parasti veic ceļojumu dārdzības un bezjēdzīguma virzienā.
  Labāk būtu sakārtojuši to sīko niansi, kad displeja plaisu UK sedz garantija, bet mūsu papuasi izplatītāji sūta pupās. Tie, kam vajag Flir, nopirks Flir, bet kumēdiņu meklētājiem nepietiks naudas, lai nopirktu ultradārgu traktoristu pusviedtālruni ar gļukainu softu un tīri teorētisku garantiju.

  • ss
   February 19, 2016, 16:00

   displeja plaisu? Orangutānam nav jādzen naglas ar viedtālruni

   • Tas pats Jānis
    February 20, 2016, 10:48

    Nu bet protams, pat lietot šo tālruni nevajag – lai stāv plauktā un priecē acis!