Lai arī viedo ierīču ražotāju flagmaņi tiek salīdzināti visdažādākajos veidos, sākot no ātrdarbības testu vietnēm, beidzot apskatnieku izteiktajiem verdiktiem, par īsto uzvarētāju flagmaņu cīņās var pavēstīt tikai viens skaitlis – realizēto vienību skaits.

Kā vēsta Dienvidkorejā bāzētās vietnes News1 sniegtā informācija, Samsung jaunākais lepnums – Galaxy Note 4 viedtālrunis – visticamāk flagmaņu cīņās neuzvarēs. Mēneša laika kopš ierīce nonāca pārdošanā (26. septembrī), tā ir realizēta 4,5 miljonos eksemplāru. Salīdzinājumam jāmin, ka Galaxy Note 3 viedtālrunis līdzīgā laika periodā tika realizēts 5 miljonos eksemplāru, savukārt pēdējo gadu Galaxy S sērijas viedtālruņi pirmā mēneša laikā spēja sasniegt 10 miljonus realizētu vienību.

Samsung jaunākais veikums krietni atpaliek arī no iPhone 6 viedtālruņiem, kas jau pirmajā nedēļas nogalē tika realizēti aptuveni 10 miljonos vienību.

Nobeigumā gan jāmin, ka neizteiksmīgajiem Galaxy Note 3 realizācijas rādītājiem ir arī vairāki objektīvi iemesli. Pirmkārt, sākumā ierīce bija nopērkama tikai divās valstīs – Dienvidkorejā un Ķīnā. Turklāt tikai pirms dažām dienām ierīces tirgošana tika uzsāka ASV, savukārt vairākās citās valstīs ierīces nonākšana tirgū aizkavējās.

Jāatzīmē, ka Galaxy Note 4 realizācijas rādītāji var sāpīgi atspoguļoties kompānijas mobilo ierīču divīzijas finanšu rādītājos, kopš šīs ierīces uzdevums ir kļūt par dižpārdokli (bestseller).

note 4 samsung

Saistītās tēmas: samsung galaxy

Komentāri 6

Leave a Reply

 • sxc
  October 26, 2014, 17:27

  Isti ari nesaprotu par ko butu jachikst … pacmitniekam sie telefoni nav domati … uznemumam … vismaz 20% nost no cenas ka klientam un vel 21% PVN nost … un videjais maksajums divi gadi ir ne vairak ka 20 eur menesi …

 • Anonymous
  October 26, 2014, 12:23

  #2: emm, iPhone ir vēl dārgāks. Neredzu, ka tu par to čīkstētu.

  • Tas pats Jānis
   October 26, 2014, 20:11

   iPone es jau sen neievēroju – tas ir tikai dīvaiņiem un biezajiem, kas saspērušies piķi un nezin kā tērēt.
   Tas, ka Samsung ir palēnām palicis par Apple ir skumji, bet ne bezcerīgi, jo nu jau ir pilns tirgus ar visādiem pretī liekamiem variantiem katram Samsung produktam.

 • Frants
  October 26, 2014, 11:04

  Nu cik tad var pirkt tos krāmus,bet netrūkst jau pajoļu,kas ik pusgadu maina telefonu…

 • Tas pats Jānis
  October 26, 2014, 10:34

  Kam tas pārcenotais brīnums ir vajadzīgs? Ir tik daudz lielisku alternatīvu par trīsreiz mazāku cenu. Samsungistiem steigšus nepieciešams reality-check. Bet, kamēr būs trakie, kas gatavi pārmaksāt, būs pārcenotie produkti. Ir aitas, ir cirpēji.

 • duriks
  October 26, 2014, 08:06

  Man gan liekas tieši otrādi, ka Note3, sāka tirdzniecību vienlaicīgi, visā pasaulē, bet Note4, tagad tikai sāks, neskatoties, ka mēnesī atpakaļ izlaists. Par Note Edge vispār vēl nav dzirdams.