Nexus telefonu lielākais trumpis ir tīrais Android, kurš nav apkarināts ar ražotāju versijām par labāko Android interfeisu, kā arī garantēta jauninājumu pieejamība.

nexus-x

Ja programmatūras ziņā Nexus viedtālruņi ir izcili. tad tehniskajā lauciņā tie nekad nav tā īsti pārsteiguši. Ja pievēršam uzmanību displejiem, akumulatoriem, kamerām vai citiem tehniskiem parametriem, tad Nexus ierīces nav līderi.

Nesen kādā konferencē Google vadītājs norādījis, ka kompānija strādā pie tā, lai turpmākie Nexus viedtālruņi būtu īpaši. Tiks nodrošinātas kā jaunas funkcijas, tā arī uzņēmums vairāk pievērsīs uzmanību ierīču dizainam. Cerams, ka izmaiņas būs redzamas jau šī gada modeļos!

Komentāri 4

Leave a Reply

 • cas
  June 6, 2016, 07:01

  csa

 • briedis
  June 6, 2016, 07:00

  pirms 2 gadiem nopirku nexus 4, velprojām esmu apmierināts ar telefonu!

 • ese
  June 3, 2016, 17:35

  Īpaši – Nexus īpašnieki fotogrāfijas var augšupielādēt bezlimita mākonī, nezaudējot nemaz (vai nedaudz) no attēla kvalitātes. Ņemot vērā, ka no telefona uzņemtās bildes tāpat vienmēr izskatās ciešamas, tad neko vairāk arī nevajag.
  Varētu būt, ka tiks piedomāts pie dažāda veida pakalpojumiem, kas būs tikai un vienīgi pieejami nexus īpašniekiem. Man jau ir otrais nexus savā mūžā, nav plīsis, strādā ideāli, neko vairāk negribu… Īpaši jau Samsung, ir planšete – vīlos amorāli.

  • Fvdjthobasnrfhdf
   June 5, 2016, 11:21

   Man tieši identiska situācija, vienīgais Samsung planšeti ņēmu jau ar apziņu, ka būs pēdējais sūds…