Aktuāls

Kas ir A1 kategorija un A2 kategorija, un kā tās atšķiras no A kategorijas vadītāja apliecības?

Auto, Moto

Kas ir akciju tirgus indeksu tirdzniecība?

Bizness

Ko gaidīt no azartspēļu tirgus nākotnē?

Datori, IT, bizness

Top 6 mobilie telefoni senioriem 2018. gadā

Tālruņi, mobilās ierīces

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Hewlett-Packard kompānijas direktors paziņojis, ka uzņēmums turpinās koncentrēties uz visiem tirgus segmentiem ieskaitot planšetdatorus, portatīvos datorus, all-in-one datorus un jau drīzumā arī viedtālruņu segmentu.

Fakts ir skaidrs – HP grasās atgriezties viedtālruņu tirgū. Atbildīgās personas gan nespēja minēt konkrētu laika periodu, kad tas notiks, bet plāns ir zināms.

Kompānijas pārstāvji saprot, ka grasās ierasties uz viedtālruņu ballīti ar novēlošanos, tādēļ, lai iekarotu lietotāju simpātijas, HP nāksies izcelties ar ko īpašu. Tiesa gan, tā arī netika minēts, kas tad būs uzņēmuma īpašais faktors, taču pārstāvis pauž pārliecību, ka uzņēmuma viedtālrunis piedāvās pavisam citu lietošanas pieredzi.

Tāpat pārstāvji īpaši izceļ, ka HP ir datoru kompānija. Pēc sniegtās intervijas noprotams, ka uzņēmums grasās pārcelt arvien vairāk jaudas (un citas datoriem raksturīgas īpašības) uz mobilajām ierīcēm.

Atgādināsim, ka HP iepriekšējais centiens iekarot viedtālruņu tirgu ar Palm ierīcēm, noslēdzās kā daļēja neveiksme. Tiesa gan, tas bija pirms 3 gadiem. Iespējams otrais mēģinājums būs veiksmīgāks.

 screen-shot-2012-09-14-at-10-54-53_610x321

Saistītās tēmas: hpviedtālruņi

Izsaki savu viedokli