HTC viedtālruņa Bootloader atbloķēšana un 3. pušu Android būvējumu uzstādīšana

Pēc šī raksta publicēšanas, saņēmu daudzus lūgumus publicēt aprakstu HTC Incredible S 3. pušu veidoto programmatūras būvējumu uzstādīšanas procesam. Kā jau ierasts šādu rakstu ievadā, atgādinu:

Šis raksts ir informatīva satura, tāpēc ne es, ne BOOT.Lv neuzņemas nekādu atbildību gadījumā, ja sekojot šajā rakstā publicētajai informācijai anulēsi ierīces garantiju vai sabojāsi telefonu.

Ievads

Šajā rakstā aprakstītās darbības tiek veiktas ar HTC Incredible S viedtālruni, taču process citu HTC modeļu gadījumā ir ļoti līdzīgs.

Veicot telefona Bootloader atbloķēšanu automātiski tiek iegūti divi nepievilcīgi blakus efekti – telefons automātiski un neatgriezeniski zaudē garantiju, kā arī tiek dzēsti visi telefonā esošie dati. Šo iemeslu dēļ, nav jēgas atbloķēt telefonu “tā pat vien, ja nu kaut kad noder”. Šo soli veic tad, ja ir nopietns plāns sākt iepazīt 3. pušu Android būvējumu pasauli.

Lai arī pēc visiem eksperimentiem ir iespējams uzstādīt HTC oriģinālo Android būvējumu un atkal aizbloķēt Bootloader, tas neatjaunos telefona garantiju – tikai atjaunos oriģinālo funkcionalitāti, kādu to paredzējuši un izveidojuši HTC.

Nepieciešamie rīki

Telefona Bootloader atbloķēšanai un programmatūras būvējumu instalēšanai, nepieciešamas dažas lietas un daži programmatūras risinājumi.

Ja lietas noteikti jau ir pa rokai – telefona USB kabelis un atmiņas karte, tad programmatūru visticamāk nāksies lejupielādēt no HTC un Android interneta vietnēm.

HTC telefona atbloķēšanas procedūras veikšanai nepieciešamas trīs aplikācijas:

 1. HTC Sync (http://www.htc.com/www/help/). 153 mb un tikai dēļ draiveriem… 
 2. Java (http://java.com/en/)
 3. Google Android SDK (http://developer.android.com/sdk/index.html) (pēc instalēšanas jāatver, lai lejupielādētu nepieciešamos failus)

Kamēr visi 3 rīki lejupielādējas un instalējas, laiks reģistrēties www.htcdev.com tīmekļa vietnē. Nav jēgas šim pasākumam izmantot viltotu e-pasta adresi, jo telefona atbloķēšanai nepieciešamo failu sūtīs kā e-pasta pielikumu uz reģistrācijā norādīto adresi.

Nākamais solis ir izvēlēties (un lejupielādēt) telefona jauno Recovery sistēmu – līdzekli, kas būs vitāli svarīgs telefona programmatūras būvējumu uzstādīšanā. Jau ilgu laiku kā viens no maniem iecienītākajiem risinājumiem ir ClockworkMod ROM Manager, taču katrs var izvēlēties sev tīkamāko.

Daudz sarežģītāka izvēle ir telefonā uzstādāmais Android būvējums. XDA-Developers forumā ir izveidots gana ērti pārskatāms būvējumu saraksts. Noteikti jāpatērē savu laiku izlasot katra aprakstu un trūkumus. Jāņem vērā,ka daļai būvējumu nedarbojas kāda funkcija (piemēram WiFi hotspot izveide). Informācija par to atrodama būvējuma aprakstā un komentāros.

Šī raksta sagatavošanai izvēlējos CoolDroid Revolution S būvējumu.

Sagatavošanās darbi

Telefona Bootloader atbloķēšana izdzēsīs visus telefonā esošos datus, tāpēc laiks veikt rezerves kopēšanu. Ievērojama daļa aplikāciju ir apgādātas ar saviem rezerves kopiju veidošanas risinājumiem, saglabājot datu kopijas uz atmiņas kartes.

Dīvainā kārtā, visvieglāk ir veikt zvanu saraksta un SMS kopēšanu. Lai arī SMS kopēšanai HTC ir iekļāvuši savu risinājumu, es ieteiktu izvēlēties 3. pušu rīkus, kas spēs atjaunot zvanu sarakstus un SMS arī būvējumos, kas nav bāzēti uz HTC risinājumiem. Varu ieteikt izmantot Call Logs Backup & Restore un SMS Backup & Restore aplikācijas – pagaidām tās ne reizi nav pievīlušas.

Kad ir rūpīgi pārskatīts viss telefona saturs, pārbaudīts, vai korekti darbojas sinhronizācija ar Google (ja nu telefonam gluži nejauši atslēgt kontaktu sinhronizācija un visi pēdējo mēnešu laikā pievienotie ieraksti pazūd?), var ķerties pie telefona Bootloader atbloķēšanas procesa.

Bootloader atbloķēšana

Šī darbība padarīs telefonu “uzņēmīgu” pret 3. pušu Android būvējumiem (kā arī modifikācijām HTC būvējumā). Bootloader atbloķēšana ir tas solis, kurā pirmo reizi nākas šķirties no visiem telefonā esošajiem datiem, kā arī tiek anulēta telefona garantija.

www.htcdev.com vietnes labajā pusē pieejamas 3 funkciju ikonas – šajā reizē, saprotams, nepieciešama Unlock Bootloader.

 • Pēc klikšķa uz ikonas, jāapstiprina savu mērķi atbloķēt telefonu. Ierīču sarakstā jāatrod savu telefonu (manā gadījumā Incredible S WWE (WWE nozīmē World Wide English vai vienkārši sakot – starptautiskā versija)) un pēc tā izvēles, jāspiež Begin Unlock Bootloader. Kārtējo reizi jāapstiprina, ka zini, ko dari un uzņemies visu atbildību.
 • Sekojot detalizētajām instrukcijām, kas papildinātas ar attēliem, jāveic šādas darbības:
 • Jāizņem un atkal jāievieto telefonā akumulatoru.
 • Turot nospiestu skaļuma samazināšanas taustiņu, pieturēt ieslēgšanas pogu līdz telefons ieslēdzas.
 • Ar skaļuma regulēšanas pogu palīdzību ekrānā redzamajā izvēlnē atzīmē Fastboot un apstiprina izvēli ar ieslēgšanas pogu.
 • Pievieno telefonu datoram ar USB kabeli.
 • Datorā izveido mapi, no kuras darbināsi nepieciešamās aplikācijas. Ērtības labad, iesaku izvēlēties vienkāršu atrašanās vietu un mapes nosaukumu (piemēram c:\a).
 • Iekopē izveidotajā mapē šādus failus: adb.exe, AdbWinApi.dll un fastboot.exe. Šos failus var atrast C:\Program Files\Android\android-sdk\platform-tools (ja uzstādīji Android SDK noklusētajā mapē)
 • Aktivizē komandrindu (Windows taustiņš jānospiež kopā ar “R”, Run lodziņā ieraksta cmd, spiež Enter)
 • Norāda ceļu uz izveidoto “darba mapi”. Manā piemērā – c:\a. Lai norādītu ceļu, jāraksta “cd c:\a” (bez pēdiņām)
 • Atbilstoši instrukcijai, ieraksta komandu fastboot oem get_identifier_token un nospiež Enter
 • Nokopē iegūto kodu un ievieto tam paredzētajā vietā HTCDev lapā.
 • Pēc koda nosūtīšanas, dažu minūšu laikā e-pastā saņemsi failu un instrukcijas, kā to pielietot.
 • Atbilstoši instrukcijām, iekopē failu “darba mapē”
 • Ievada komandu “fastboot flash unlocktoken Unlock_code.bin” (bez pēdiņām)
 • Telefonā parādās izvēlne. Ar skaļuma regulēšanas taustiņu augšup izvēlas “Yes” un spiež ieslēgšanas/ekrāna bloķēšanas pogu, lai apstiprinātu.

Telefona Bootloader ir atbloķēts. Telefons pārstartējas un uzsāk sākotnēju iestatīšanu, kā tikko iegādāts. Var uz mirkli izņemt bateriju, to atkal ievietot un ķerties pie telefona sagatavošanas ērtai 3. pušu Android būvējumu uzstādīšanai.

Recovery uzstādīšana

 • Telefonu atkārtoti pārslēdz Fastboot režīmā (ieslēdz turot nospiestu skaļuma regulatoru uz leju, izvēlnē izvēlas Fastboot un apstiprina ar ieslēgšanas pogu).
 • “Darba mapē” iekopē izvēlēto Recovery failu. Manā gadījumā tas ir recovery-clockwork-5.0.2.0-vivo.img
 • Vēl aizvien atvērtajā komandrindā ieraksta komandu “fastboot flash recovery recovery.img” (bez pēdiņām). “recovery.img” vietā raksta izvēlētā Recovery rīka nosaukumu (manā gadījumā komanda ir “fastboot flash recovery recovery-clockwork-5.0.2.0-vivo.img”).
Android būvējuma uzstādīšana
 • Atver izvēlētā 3. pušu būvējuma ZIP arhīvu un izkopē no tā boot.img failu, ievietojot to “darba mapē”
 • Ievada komandu “fastboot flash boot boot.img” (bez pēdiņām).
 • Telefona ekrānā esošajā izvēlnē izvēlas Bootloader un apstiprina izvēli ar ieslēgšanas pogu
 • Telefona ekrānā esošajā izvēlnē izvēlas Recovery un apstiprina ar ieslēgšanas pogu

Ja izvēlējies ClockworkMod, pārvietošanos pa izvēlnēm veic ar skaļuma regulēšanas pogām, apstiprinājumus – ar ieslēgšanas pogu. Veic šādas darbības:

 1. mounts and storage
 2. mount USB storage (dators atpazīst telefona atmiņas karti kā Mass Storage device)
 3. iekopē atmiņas kartē izvēlēto Android būvējuma ZIP arhīvu
 4. unmount
 5. Go Back
 6. Wipe Data/Factory Reset
 7. Yes
 8. Advanced
 9. Wipe Dalvik Cache
 10. Yes
 11. Go Back
 12. install zip from sdcard
 13. chose zip from sdcard (izvēlas Android būvējuma ZIP arhīvu)
 14. Yes – Install [zip nosaukums]

Sākas būvējuma instalācija. Atkarībā no būvējuma un tajā iekļautās instalācijas mehānikas, var būt nepieciešams izvēlēties instalējamos komponentus.

Pēc būvējuma uzstādīšanas, telefonam būtu jāatgriežas Recovery. Tajā jāveic atkārtotu WipeData/Factory Reset un Wipe Dalvik Cache procedūru. Lai arī šis pēdējais solis nav obligāts, tomēr nereti tas uzlabo ierīces ātrdarbību un stabilitāti pēc jauna Android būvējuma uzstādīšanas.

Var pārstartēt telefonu un gaidīt tā pamošanos ar jauno Android būvējumu. Pirmā ielāde pēc programmatūras būvējuma maiņas mēdz ilgt nepierasti ilgi, taču par neveiksmīgu telefona jaunināšanu ir jēga uztraukties tikai tad, ja pēc vairāk, nekā 10 minūtēm telefons vēl aizvien demonstrē ielādes animāciju/logo.

Jāpiekrīt, ka viss telefona Android būvējuma nomaiņas process izlasot aprakstu šķiet ilgs un mokošs, realitātē tas neprasa daudz laika. Tajā pašā laikā, nevar noliegt, ka HTC ir parūpējušies par procesa pamatīgu sarežģīšanu.

Pievieno savu komentāru

Lietotājvārds:
Komentārs:18 komentāriatpakaļ uz rakstu

#1RenārsAugust 21, 2012, 10:09

Paldies! Cik ilgs laiks apmēram ir jārēķina visam procesam?


#2karlisAugust 21, 2012, 10:17

gaidam boot forumā pieplūdumu ar ierakstiem par brikotiem telefoniem xD


#3Pāvels RemigoļskisAugust 21, 2012, 10:20

#1 Pirmajā reizē tas var prasīt kādu stundu, bet kad to dara neskatoties instrukcijā - apmēram 10 minūtes laiks e-pastam no HTC laiks pirmajai telefona startēšanai. Man parasti tās ir apmēram 20 minūtes kopā. Jāņem vērā, ka turpmāk mainot Android būvējumus, jāizpilda tikai tā daļa, kas attiecas uz būvējuma uzstādīšanu (sākot no boot.img flašošanas). Šis process parasti prasa mazāk, nekā 10 minūtes.
#2 Kamēr telefonu var iedabūt Fastboot, tas nav neatgriezenisks stāvoklis


#4čauAugust 21, 2012, 10:37

Paldies, kad būs laiks izmēģināšu.


#5čauAugust 21, 2012, 10:55

Nav zināms, kad būs cm9?


#6Pāvels RemigoļskisAugust 21, 2012, 11:03

Ir pamats aizdomām, ka nekad. CyanogenMod pameta 9. sēriju līdz ar 9. augustā publicētajām fināla versijām ( http://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/notiek-3-pusu-android-buvejuma-cyanogenmod-9-0-finala-versijas-publicesana )
Ir nelielas izredzes pieredzēt CyanogenMod 10, taču es nebūtu pārāk optimistisks.
Pa laikam parādās būvējumi, kas veidoti uz CyanogenMod bāzes, taču tie neizceļas ar stabilitāti.


#7čauAugust 21, 2012, 11:18

Ar šo romu "CoolDroid Revolution S" stradā 16gb atmiņas karte, nav tas bugs, kad uzrāda, ka atmiņas karte izņemta?


#8Pāvels RemigoļskisAugust 21, 2012, 12:10

Uff... Kaut kad pārbaudīšu. Konkrēto būvējumu uzliku raksta gatavošanas procesā :) Varu piebilst, ka lai arī tas ir Sense 4 ROM, tomēr pats launcheris nav pilnībā resaizots - nav iespējams mainīt apakšējās joslas saīsnes. Tas tā kā man būtu sīkums, jo no Sense man reāli vajag tikai kameras softu un ar to (pēc būvējuma aprakstā iekļauto labojumu uzstādīšanas) viss izskatās OK.


#9RenārsAugust 21, 2012, 13:09

Paldies! Cik ilgs laiks apmēram ir jārēķina visam procesam?


#10karlisAugust 21, 2012, 13:17

gaidam boot forumā pieplūdumu ar ierakstiem par brikotiem telefoniem xD


#11Pāvels RemigoļskisAugust 21, 2012, 13:20

#1 Pirmajā reizē tas var prasīt kādu stundu, bet kad to dara neskatoties instrukcijā - apmēram 10 minūtes + laiks e-pastam no HTC + laiks pirmajai telefona startēšanai. Man parasti tās ir apmēram 20 minūtes kopā. Jāņem vērā, ka turpmāk mainot Android būvējumus, jāizpilda tikai tā daļa, kas attiecas uz būvējuma uzstādīšanu (sākot no boot.img flašošanas). Šis process parasti prasa mazāk, nekā 10 minūtes.
#2 Kamēr telefonu var iedabūt Fastboot, tas nav neatgriezenisks stāvoklis


#12čauAugust 21, 2012, 13:37

Paldies, kad būs laiks izmēģināšu.


#13čauAugust 21, 2012, 13:55

Nav zināms, kad būs cm9?


#14Pāvels RemigoļskisAugust 21, 2012, 14:03

Ir pamats aizdomām, ka nekad. CyanogenMod pameta 9. sēriju līdz ar 9. augustā publicētajām fināla versijām ( http://www.boot.lv/tehnika/mobilie-telefoni/notiek-3-pusu-android-buvejuma-cyanogenmod-9-0-finala-versijas-publicesana )
Ir nelielas izredzes pieredzēt CyanogenMod 10, taču es nebūtu pārāk optimistisks.
Pa laikam parādās būvējumi, kas veidoti uz CyanogenMod bāzes, taču tie neizceļas ar stabilitāti.


#15čauAugust 21, 2012, 14:18

Ar šo romu "CoolDroid Revolution S" stradā 16gb atmiņas karte, nav tas bugs, kad uzrāda, ka atmiņas karte izņemta?


#16Pāvels RemigoļskisAugust 21, 2012, 15:10

Uff... Kaut kad pārbaudīšu. Konkrēto būvējumu uzliku raksta gatavošanas procesā :) Varu piebilst, ka lai arī tas ir Sense 4 ROM, tomēr pats launcheris nav pilnībā resaizots - nav iespējams mainīt apakšējās joslas saīsnes. Tas tā kā man būtu sīkums, jo no Sense man reāli vajag tikai kameras softu un ar to (pēc būvējuma aprakstā iekļauto labojumu uzstādīšanas) viss izskatās OK.


#17niks ar domuAugust 21, 2012, 15:46

Gribētu vēl piebilst, ka, kad maina ROMus, labāk uztaisīt backup, tikai dēļ tā, lai, ja jaunais ROMs nepatīk, var atgriezties pie vecā neko nezaudējot un nesēžot stundu pie visu vajadzīgo aplikāciju atgūšanas.


#18TakaAugust 21, 2012, 16:26

Gaidam no Pāvela turpmākos rakstus par šīm tēmām :) Ļoti noderīgi :)


#19čauAugust 21, 2012, 17:54

Kurš Roms vēl ir labs ikdienas lietošanais no tās visas kaudzes?
Ātrs, stabils un bez bugiem?


#20niks ar domuAugust 21, 2012, 18:46

Gribētu vēl piebilst, ka, kad maina ROMus, labāk uztaisīt backup, tikai dēļ tā, lai, ja jaunais ROMs nepatīk, var atgriezties pie vecā neko nezaudējot un nesēžot stundu pie visu vajadzīgo aplikāciju atgūšanas.


#21TakaAugust 21, 2012, 19:26

Gaidam no Pāvela turpmākos rakstus par šīm tēmām :) Ļoti noderīgi :)


#22čauAugust 21, 2012, 20:54

Kurš Roms vēl ir labs ikdienas lietošanais no tās visas kaudzes?
Ātrs, stabils un bez bugiem?


#23trusisAugust 22, 2012, 05:50

Vakar izlasot rakstu arī notestēju.
Man ar visām pīpauzēm tas aizņēma ap 2h.
Uzliku to pašu ROM, kas rakstā. Strādā stabili un ātrāk.


#24čauAugust 22, 2012, 08:40

Visu izdarīju, ka pamacībā uztaisīju backup orģinālajam romam,
uzzinstalēju šo romu We_Want_Ics_v4_By_Nikhil007,
bet ir jautājums kā lai atgriež atpakaļ visu sāktonējo?
Ja garantijas nolūkos telefonu vajag aizvest uz servisu?


#25čauAugust 22, 2012, 08:46

Aizmirsu pateikt LIELS PALDIES AUTOR, par šo pamācību :)


#26trusisAugust 22, 2012, 08:50

Vakar izlasot rakstu arī notestēju.
Man ar visām pīpauzēm tas aizņēma ap 2h.
Uzliku to pašu ROM, kas rakstā. Strādā stabili un ātrāk.


#27Pāvels RemigoļskisAugust 22, 2012, 09:01

Kā jau tika vairākkārt norādīts - telefona garantiju anulēja Bootloader atbloķēšanas fakts. Ja vēlies atjaunot HTC būvējumu un bootloader loku, vari izmantot RUU (http://www.filefactory.com/f/e45d6fe3dcf51228/). Ja iepriekš telefonam jau bija uzstādīts HTC ICS ROM, jāizmanto RUU_VIVO_ICS_35_S_HTC_WWE_4.10.405.1_Radio_20.74.30.0833U_3831.18.00.11_M_release_266013_signed.exe
Telefonu jāielādē Fastboot un pēc tam jāpieslēdz datoram ar kabeli, jāizpilda komanda Fastboot OEM Lock un jāpalaiž RUU. RUU parasti var palaist arī ja telefons ir ieslēgts un aktivizēts USB debuging


#28čauAugust 22, 2012, 11:40

Visu izdarīju, ka pamacībā uztaisīju backup orģinālajam romam,
uzzinstalēju šo romu We_Want_Ics_v4_By_Nikhil007,
bet ir jautājums kā lai atgriež atpakaļ visu sāktonējo?
Ja garantijas nolūkos telefonu vajag aizvest uz servisu?


#29čauAugust 22, 2012, 11:46

Aizmirsu pateikt LIELS PALDIES AUTOR, par šo pamācību :)


#30Pāvels RemigoļskisAugust 22, 2012, 12:01

Kā jau tika vairākkārt norādīts - telefona garantiju anulēja Bootloader atbloķēšanas fakts. Ja vēlies atjaunot HTC būvējumu un bootloader loku, vari izmantot RUU (http://www.filefactory.com/f/e45d6fe3dcf51228/). Ja iepriekš telefonam jau bija uzstādīts HTC ICS ROM, jāizmanto RUU_VIVO_ICS_35_S_HTC_WWE_4.10.405.1_Radio_20.74.30.0833U_3831.18.00.11_M_release_266013_signed.exe
Telefonu jāielādē Fastboot un pēc tam jāpieslēdz datoram ar kabeli, jāizpilda komanda Fastboot OEM Lock un jāpalaiž RUU. RUU parasti var palaist arī ja telefons ir ieslēgts un aktivizēts USB debuging


#31abcAugust 28, 2012, 12:41

Kā ar sensation xe beats audio?


#32abcAugust 28, 2012, 15:41

Kā ar sensation xe beats audio?


#33aaaAugust 30, 2012, 07:26

Izmēģināju, jo manam Incredible nebija LV valodas (nebija LV pirkts, kā arī gribējās jaunāku un skaistāku). Ātruma problēmas nebija ar ISC 4 un Sense 3.6
Sākumā uzliku [19 july][ROM][Port]CoolDroid_Revolution_S_ICS_4.0.3_Sense4.0_Themed. Ļoti kārās, bremzēja, kamerai nevar nofotografēt, uzreiz uzkārās, filmējot nav skaņas, kā arī nevar pielāgot normāli ekrānus, ja ko uzliec uz ekrāna, vairs nevar dabūt nost.
Pārliku uz Nik Project X v4 By Nikhil007 a.k.a Nikhil Dhayatkar. Cita lieta. Ir jau standarta pielāgojumi un programmas virsū. Strādā ātri, kamera iet. Ir mazāk Sense4 funkciju, bet tas laikam ātrdarbībai upurēts. Šobrīd lietoju. Facebook tikai ir uzkāries šad tad, bet citādi strādā labi.


#34aaaAugust 30, 2012, 10:26

Izmēģināju, jo manam Incredible nebija LV valodas (nebija LV pirkts, kā arī gribējās jaunāku un skaistāku). Ātruma problēmas nebija ar ISC 4 un Sense 3.6
Sākumā uzliku [19 july][ROM][Port]CoolDroid_Revolution_S_ICS_4.0.3_Sense4.0_Themed. Ļoti kārās, bremzēja, kamerai nevar nofotografēt, uzreiz uzkārās, filmējot nav skaņas, kā arī nevar pielāgot normāli ekrānus, ja ko uzliec uz ekrāna, vairs nevar dabūt nost.
Pārliku uz Nik Project X v4 By Nikhil007 a.k.a Nikhil Dhayatkar. Cita lieta. Ir jau standarta pielāgojumi un programmas virsū. Strādā ātri, kamera iet. Ir mazāk Sense4 funkciju, bet tas laikam ātrdarbībai upurēts. Šobrīd lietoju. Facebook tikai ir uzkāries šad tad, bet citādi strādā labi.


#35DidzisSeptember 14, 2012, 19:18

Es izdarīju visu, kā norādīts šajā rakstā, bet man līdz galam nesanāk! Brīdī, kad ir jāpalaiž recovery, telefons(htc wildfire s) uzkaras! Es izņemu bateriju, vienkārši ieslēdzu...pazūd htc logo un aptumšojas ekrāns, un nekas nenotiek! Vai vispār ir varianti kā man atgriez pie dzīvības telefonu?


#36DidzisSeptember 14, 2012, 22:18

Es izdarīju visu, kā norādīts šajā rakstā, bet man līdz galam nesanāk! Brīdī, kad ir jāpalaiž recovery, telefons(htc wildfire s) uzkaras! Es izņemu bateriju, vienkārši ieslēdzu...pazūd htc logo un aptumšojas ekrāns, un nekas nenotiek! Vai vispār ir varianti kā man atgriez pie dzīvības telefonu?


Citas ziņasBOOT.Lv sākumlapa

Samsung aicina Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs nodot ierīces

Samsung aicina Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs nodot ierīces(0)

Lai gan Eiropā līdz šim nav reģistrēti starpgadījumi ar Note7 ierīcēm, klientu drošība ir absolūta prioritāte, tāpēc Samsung aicina visus Galaxy Note7 lietotājus Baltijas valstīs ierīces izslēgt un tiklīdz iespējams nodot atpakaļ iegādes vietā, kamēr tiek gaidīti jaunie Note7 pašreizējo nomaiņai.

Apple izlaiž jaunus iPhone un Apple Watch, kuri ir ūdensizturīgi

Apple izlaiž jaunus iPhone un Apple Watch, kuri ir ūdensizturīgi(0)

Vakar norisinājās Apple prezentācija, kurā tehnoloģiju gigants izrādīja jaunākos viedtālruņu un viedpulksteņu modeļus.

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”

“Tele2” ievieš jaunu pakalpojumu uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”(0)

Apvienojot Latvijā plašāko 4G tīkla pārklājumu ar mūsdienīgākajiem tehnoloģiju risinājumiem biznesam, vadošais mobilo sakaru operators “Tele2” radījis jaunu pakalpojumu Latvijas uzņēmējiem – “Tele2 Mobilais birojs”. 

Huawei IFA 2016 prezentē jaunu viedtālruņu sēriju nova un MediaPad M3 planšetdatoru

Huawei IFA 2016 prezentē jaunu viedtālruņu sēriju nova un MediaPad M3 planšetdatoru(0)

1.septembrī Berlīnē, Vācijā notiekošajā IFA 2016 tehnoloģiju izstādē Huawei Consumer Business Group prezentēja savas jaunākās ierīces. Huawei nova un Huawei nova plus viedtālruņus – jaunas sērijas pirmie viedtālruņi, kas paredzēti mūsdienīgu un dinamisku klientu vajadzībām. Tika prezentēts arī Huawei MediaPad M3 planšetdators un tā augstās kvalitātes audio un multimediju iespējas, kas izstrādātas sadarbojoties ar Harman

Samsung Electronics paziņojums par Galaxy Note7

Samsung Electronics paziņojums par Galaxy Note7(0)

Samsung Electronics ir apņēmušies pilnībā nodrošināt augstākās kvalitātes produktus saviem klientiem, tāpēc, atsaucoties uz saņemtajām ziņām par Galaxy Note7, veicām rūpīgu pārbaudi un atklājām baterijas šūnas problēmu.

кредит онлайн на карту

Reklāmas izvietošana

Tehnoloģiju portāls BOOT.Lv ir vadošais šīs nozares interneta medijs Latvijā, kas katru dienu nodrošina lasītājus ar jaunākajām tehnikas, auto, spēļu un izklaides ziņām.

Portāls BOOT.Lv ir atvērts nestandarta reklāmas kampaņu risinājumiem.

Sociālie tīkli un saziņa

Populārākās sadaļas

© 2001 - 2014 BOOT.Lv Visas tiesības aizsargātas. Jebkādas informācijas pārpublicēšana pieļaujama tikai ar BOOT.Lv rakstisku atļauju.
займы онлайн займы онлайн в Ставропольском крае займы онлайн в Ставрополе
buy viagra cialis levitra online