HTC laiduši klajā HTC Desire 728G Dual SIM viedtālruni.

Desire_728G_t030915_550

Pateicoties virknei funkciju, uzlabotai priekšējai un aizmugurējai kamerai lieliskākai attēlu iemūžināšanai, inteliģentam un stilīgam dizainam, šis tālrunis sniedz personalizētāko lietošanas pieredzi, bet Dual SIM funkcionalitāte sniedz iespēju viegli pārslēgties no vienas SIM kartes uz otru, veicot vairākas darbības vienlaikus.

Jaunais HTC Desire 728G Dual SIM apvieno dzīvespriecīgu dizainu un bagātas funkcijas. Mēs saviem klientiem vēlamies nodrošināt jaudīgu, pilnībā pielāgojamo lietošanas pieredzi un HTC Desire 728G Dual SIM to visu viennozīmīgi sniedz,” norāda Vladislavs Berčenko, HTC vadītājs Baltijā.

Papildus izteiktam dizainam – uzlabotas funkcijas

HTC Desire 728G Dual SIM ir ietērpts elegantā, stilīgā korpusā un lepojas ar tīru, pārsteidzošu gala rezultātu. Jaudīgā darbība tiek nodrošināta pateicoties 64-bit MediaTek 1.3GHz astoņu kodolu procesoram. HTC Desire 728G Dual SIM vienmēr sniedz vieglu un nemanāmu lietošanas pieredzi, gan skatoties jaunākos video, gan spēlējot iecienītākās spēles vai klausoties mūziku, ko atskaņo HTC BoomSoundTM skaļruņi ar Dolby AudioTM. Augstākās kvalitātes audio apvienojumā ar dinamisko 5.5” augstas izšķirtspējas ekrānu nodrošina, ka tieši HTC Desire 728G Dual SIM ir vislieliskākais tālrunis, lai skatītu aktuālākos šovus vai dalītos ar iespaidīgākajiem virālajiem video.

Viss šis skatāms intuitīvā un pielāgojamā saskarnē. Pateicoties AndroidTM un HTC SenseTM tas ļauj pašizteikties, mainot saskarni jebkurā mirklī – viegli, ātri un personiski. HTC Themes ieved vēl dziļāk pielāgošanas rīku bagātībā, automātiski atjaunojot tālruni, lai pielāgotu to lietotāja iztēlei, ņemot par pamatu izvēlētos attēlus.

Attēlu iemūžināšana ar augstākās klases kameru

Nav labāka pašizpausmes veida par attēlveidošanu un HTC Desire 728G Dual SIM 13MP galvenā kamera ļauj iemūžināt attēlus pārsteidzošā kvalitātē. Galveno kameru papildina 5MP priekšējā kamera, lai lietotājs vienmēr būtu gatavs nevainojamam foto, neskatoties uz to, vai tas ir selfijs vai dabas skats tālumā. Abas kameras sniedz iespēju iemūžināt arī augstas kvalitātes 1080p video. Pateicoties 8GB iekšējai atmiņai un papildus MicroSD kartes vietai, kas sniedz iespēju papildus saglabāt vēl 2TB, ikviens iemūžinātais mirklis var tikt saglabāts bez lieka uztraukuma.

Pieejamība

Jaunais viedtālrunis HTC Desire 728G Dual SIM Baltijas tirgū būs pieejams šī gada novembra sākumā. Tālruņa aptuvenā cena būs 299 eiro.

Komentāri 3

Leave a Reply

 • eerks
  October 14, 2015, 00:57

  Nekad nesapratīšu tos lietotājus, kuriem 70 % programmu ir tikai lai būtu. Tas nekas, ka netiek tās lietotas un nezina kas tas tāds vispār ir, bet galvenais lai ir.

 • as
  October 12, 2015, 13:09

  Vai šim Android, tāpat kā visiem citiem, app pamatā instalējas telefona atmiņā? Vai nu es nemāku androīdus lietot, bet novelc pāris aplikācijas un telefons rāda, ka atmiņa ir pilna un 90% app neļauj pārvietot uz SD karti… foto un video, ok, ļauj

  • Juris
   October 12, 2015, 14:25

   Tas sākās no kopš Kitkat laikiem, kad programmām ir ierobežota piekļuve ārējai atmiņai. Tādēļ ārī jādzīvo ar iekšējo atmiņu.